شما اینجا هستید

اخبار برتر » تلاش برای افزایش جامعه‌ی آماری تکواندو ناشنوایان

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، غلامرضا عزیزی مسئول انجمن تکواندو ناشنوایان گفت: در سال ۹۹ با لطف خدا و حمایت فدراسیون‌های ناشنوایان و تکواندو موفق شدیم رویداد‌هایی را که پیش بینی کرده بودیم برای زمان شیوع ویروس کرونا اجرایی کنیم.

وی افزود: از جمله برنامه‌های اجرایی کنترل ملی پوشان پومسه و کیوروگی توسط مربیان و تمرین آن‌ها بود تا دچار آفت مهارت‌های فنی نشود و در ادامه موفق شدیم مسابقات قهرمانی کشور را در پومسه و در دو بخش دختران و پسران برگزار کنیم.

عزیزی گفت: همچنین مسابقات جهانی پومسه برگزار شد که ورزشکاران ما موفق شدند با کسب چهار مدال طلا، یک نقره و دو برنز سکوی اول را کسب کنند بالاتر از کره، روسیه و یونان بایستند.

وی گفت: در بحث مسابقات کیوروگی باتوجه به شرایطی که به وجود آمد ما نتوانستیم مسابقات را برگزار کنیم که به امسال موکول شد.

عزیزی افزود: امیداوریم امسال با بهتر شدن شرایط کرونایی، اردو‌ها و مسابقات در دو بخش کیوروگی و پومسه برگزار شود، همچنین برای برگزاری مسابقات هانمادانگ هم برنامه‌های خوبی را در نظر گرفته ایم و درصددیم تا لیگ انفرادی را هم برگزار کنیم.

وی ادامه داد: برای برگزاری لیگ انفرادی هیات‌های استانی می‌توانند با اعلام آمادگی میزبان این رقابت‌ها شوند که البته با در نظر گرفتن شرایط کرونایی میزبان معرفی می‌شود.

عزیزی گفت: تمام این برنامه‌ها با یک هدف تدوین شدند و آن هم افزایش جامعه‌ی آماری ورزشکاران جذب شده به این رشته است که مطمئنا با بیشتر شدن تعداد ورزشکاران نتایج و دستاورد‌های بسیار خوبی به ویژه دربخش‌های بین المللی به دست خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::