شما اینجا هستید

اخبار برتر » کسب ۱۱ مدال طلا، نقره و برنز پومسه‌روهای ایرانی در مسابقات جهانی

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مرحله اول مسابقات قهرمانی جهان پومسه به صورت آنلاین با حضور ۴۸۶ پومسه رو از ۴۹ کشور طی روزهای ۸ فروردین تا ۸ اردیبهشت ماه در برگزار شد.

در این مرحله از مسابقات در بخش تیم ملی پومسه‌روهای رده نوجوانان و همچنین در بخش آزاد نوجوانان و تیمی (خانواده و دو نفره) حضور داشتند و به اجرای فرم پرداختند.

با پایان قضاوت مرحله فینال این دوره از رقابت‌ها، ملی پوشان نوجوان پومسه کشورمان موفق به کسب ۲ مدال طلا (رفیعی و لیموچی)، یک مدال نقره (زندی) و یک مدال برنز (باسامی) شدند. در بخش آزاد نیز ۳ مدال طلا (خانواده‌های حاتمی – موسی‌نیا (۲مدال))، ۳ نقره (تقی پور و خانواده‌های برزگری – نظری) و یک برنز (صداقت) بدست آمد.

اسامی پومسه‌روهای حاضر در این رقابت ها به شرح زیر است:

تیم ملی///

بخش استاندارد///

گروه دختران: فاطیما رفیعی
گروه پسران: یاسین زندی

بخش ابداعی///

گروه دختران: یاسمن لیموچی
گروه پسران: امیرحسین باسامی

آزاد///

بخش انفرادی///

پرستو زینالی، ساناز تقی‌پور، سیداحسان صداقت و محمدرضا محمودی

بخش تیمی ۲ نفره///

خانواده های نظری (حمید نظری – رضا نظری)، حاتمی (محمدتقی حاتمی – حمیدرضا حاتمی) و موسی نیا (سیدعلی موسی نیا و ریحانه عمرانی مقدم)

بخش تیمی ۳ نفره (۲ نسل)///

خانواده های موسی نیا (سیدحسین موسی نیا – سیدعلی موسی نیا – ریحانه عمرانی مقدم)، برزگری (علی برزگی – دانیال برزگری – مهسا برزگری) و افشاری (حجت‌الله افشاری – سمیه عزیزی – مائده افشاری – محمد عرفان افشاری)

بخش تیمی ۳ نفره (۳ نسل)///

خانواده نظری (حسنیعلی نظری – حمید نظری – رضا نظری)/ در این بخش تیم ها به حد نصاب نرسیده بود

هدایت این نفرات در بخش پسران، برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و سیدحسین موسی نیا و حمید نظری به عنوان مربی است.  در بخش دختران نیز پریسا خانی سرمربیگری این نفرات را برعهده دارد و نسترن ملکی مربی تیم است.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::