شما اینجا هستید

اخبار برتر » آذرمهر: در مسابقات انتخابی قاره آسیا رقیب جدی باقی نمانده است

Rate this post

مریم آذرمهر سرمربی اسبق تیم ملی تکواندو بانوان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص عملکرد ملی پوشان گفت: کسی می‌تواند در این خصوص نظر کارشناسانه بدهد که اشراف کامل به تمرینات داشته باشد و شرایط را دیده باشد؛ اینکه من بخواهم صحبت مثبت یا منفی بکنم کار اشتباهی است چرا که آگاهی چندانی ندارم و نمی‌توانم تحلیل درستی داشته باشم.

وی افزود: تا جایی که اطلاع دارم بیشتر نفرات نامدار آسیا سهمیه حضور در المپیک را کسب کرده‌اند و در مسابقات انتخابی این قاره رقیب جدی باقی نمانده و تکواندوکاران ایرانی باید بتوانند نتیجه این رقابت‌ها را به سود خود تمام کرده و سهمیه را بدست آورند.

سرمربی اسبق تیم ملی در خصوص تکرار حضور بانوان تکواندو در المپیک و کسب مدال گفت: بهتر است بعد از کسب سهمیه در مورد المپیک و نتیجه صحبت کنیم ولی بدون شک کار در آنجا بسیار دشوار است. در زمان نفراتی مثل سارا خوش جمال فکری و سوسن حاجی پور شرایط فرق داشت و نتایجی که به دست آمد متناسب با همان امکانات و تسهیلات بود، حتی راجع به کیمیا علیزاده شرایط بسیار ویژه بود و با توجه به قوانین داوری و نحوه عملکردی که داشت توانست مدال کسب کند ولی در حال حاضر قوانین بسیار سختگیرانه شده است ولی در عین حال توقع می‌رود بازیکنان به نتیجه بهتری دست پیدا کنند. در نهایت باز هم می‌گویم مسابقات کسب سهمیه المپیک در آسیا سبک شده است و نفرات راه یافته باید بتوانند نتیجه بگیرند، امیدوارم تمریناتشان به نحوی بوده باشد که بتوانند خودی نشان دهند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::