شما اینجا هستید

اخبار برتر » تیم ملی پومسه مردان ترکیب خود را شناخت/ فردا، تکلیف نفرات اعزامی زنان مشخص می‌شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مسابقات قهرمانی آسیا در سه بخش پومسه، پاراتکواندو و کیوروگی از ۲۴ تا ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ به میزبانی “بیروت” لبنان برگزار می‌شود.

برهمین اساس مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه به منظور اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ – لبنان به صورت آنلاین و در دو گروه مردان و زنان برگزار شد که در گروه مردان پس از ارزیابی فیلم های ارسالی و با نظر کادرفنی نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی معرفی شدند.

با اعلام سازمان تیم‌های ملی، امیررضا مهربان، محمدامین گماریان، رضا نظری و علی سهرابی در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال و حمید نظری، علی سلمانی و حسین بهشتی در رده سنی بالای ۳۰ سال موفق شدند جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب کنند. هدایت این نفرات برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار به عنوان مربی است.

مرحله دوم و پایانی مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه زنان نیز به منظور مشخص شدن ترکیب نهایی برای حضور در رقابت‌های آسیایی ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه – ۲۲ اردیبهشت ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

اسامی نفرات واجد شرایط برای حضور در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال: راضیه آقایی – مرجان سلحشوری – مرجان تاجی رستم آبادی – مهتاب تاجی رستم آبادی – مهسا صادقی – زینب طغیانی – فاطمه حسام – فاطمه ستوده

رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال: آتوسا فرهمند – نسترن ملکی – معصومه حسینی – سونا رزاقی

فاطمه اسدپور سرمربیگری و مهسا مردانی مربیگری تیم ملی پومسه زنان را برعهده دارد.

همراه داشتن کارت گلوبال ۲۰۲۱، حکم کوکی وان، پاسپورت و یک قطعه عکس الزامی است.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::