شما اینجا هستید
خبر » والیبال شهرداری ورامین در آستانه فروپاشی/ سرمربی هم رفت

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ محمد محمدکاظم که امسال قرار بود نخستین سرمربیگری خود در لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور را همراه با تیم شهرداری ورامین تجربه کند، عطای حضور در این تیم را به لقایش بخشید و از سمت خود کناره گیری کرد.

در روزهای اخیر اتفاقات عجیبی در تیم والیبال شهرداری ورامین رخ داد که در نهایت منجر به کناره گیری محمدکاظم هم شد. این تیم چندی پیش نفراتی همچون سعید مصطفی وند، فرهاد سال افزون، محمود رسولی و آرش کشاورزی را به خدمت گرفته بود که بدون توجه به قراردادهایشان، قید حضور در این تیم را زدند.

جدایی این بازیکنان و عدم یارگیری مناسب برای پر کردن جای خالی موجب شد تا محمدکاظم هم کناره گیری اش از هدایت تیم را اعلام کند. وی هنوز استعفای خود را به صورت کتبی ارائه نکرده، اما گویا تصمیمش را به صورت جدی در این زمینه گرفته است.

حال و روز این تیم پرهوادار و محبوب که سابقه قهرمانی ایران و آسیا را هم در کارنامه دارد، اصلاً خوب نیست. باید منتظر ماند تا واکنش مسئولان را نسبت به این شرایط دید. احسن شیرکوند، کاپیتان سابق تیم شهرداری ورامین اخیراً دست های پشت پرده را عامل این اتفاقات عنوان کرده است.

منبع:فارس

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::