شما اینجا هستید
اخبار برتر » مومن زاده: میخواهم به بهترین شکل این مسئولیت را به پایان برسانم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ مهلا مومن‌زاده تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم کشورمان که موفق شد جواز حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو را بدست آورد گفت: بعد از ۹ ماه تعطیلی اردوها، تمرینات خوبی را از آذرماه آغاز کردیم؛ خدا را شکر با برنامه ‌ریزی کادرفنی آمادگی لازم را کسب و انشاءالله با تمام توان به مصاف رقبا می‌رویم.

وی افزود: در دوره تعطیلی اردوها به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمرینات را به صورت آنلاین زیر نظر کادرفنی انجام می‌دادیم و به طور کامل دور نبودیم اما با حضور در اردو شرایط خیلی متفاوت شد و تمرینات را جدی‌تر پیگیری کردیم.

مومن‌زاده خاطر نشان کرد: پیش از این تجربه حضور در میدان‌های بزرگ و مختلفی را داشتم و عنوان قهرمانی را نیز کسب کرده‌ام اما در حال حاضر مسابقات مهمی را پیش‌رو دارم و برای حضور در بزرگ‌ترین آوردگاه ورزشی تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.

نماینده وزن ۴۹- کیلوگرم گفت: خوشحالم که توانستم جواز حضور در این رقابت‌ها را بدست آورم و تمام تلاشم را می‌کنم تا به شایستگی پاسخ اعتماد کادرفنی را بدهم و بهترین عملکرد خود را داشته باشم.

وی با اشاره به رقبای خود در این رقابت‌ها گفت: حریفان خود را می‌شناسم و با کمک کادرفنی آنالیزهای لازم صورت گرفته است؛ “تی کیم ترانگ” از ویتنام نایب قهرمانی جهان و قهرمان آسیا و “پو یا سو” قهرمان بازی‌های آسیایی از مهم‌ترین رقبای من هستند. امیدوارم بتوانم در این رویداد بهترین نتیجه را کسب کنم.

مومن‌زاده در ادامه گفت: آنالیز حریفان قطعا خیلی تاثیرگذار است و با این کار می‌توانیم تکنیک‌های حریفان را پیش بینی کنیم، درست است که شرایط دوری از رقابت ها باعث شده تا برخی شگردهای حریفان تغییر کند اما با این حال تا جایی که امکان داشت آنها را آنالیز کردیم.

وی در پایان گفت: اینکه به عنوان نماینده ایران انتخاب شدم بار سنگینی را بر دوش من می‌گذارد اما تمام تلاش خود را می‌کنم تا به بهترین شکل این مسئولیت را به پایان برسانم. به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم و تلاش می‌کنیم تا این مهم محقق شود. از همه مردم ایران می‌خواهم برای ما دعا کنند تا هر دو سهمیه المپیک را بدست آوریم.

منبع: سایت فدراسیون

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::