شما اینجا هستید
اخبار برتر » دودانگه: می‌خواهم با افتخار پرچم کشورم را به اهتزاز درآورم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، فاطمه دودانگه پاراتکواندو وزن ۴۹- کیلوگرم اعزامی به رقابت‌های کسب سهمیه پارالمپیک گفت: از بهمن‌ماه تمرینات خود را به صورت فشرده برای حضور در این رقابت‌ها آغاز کرده‌ایم. خدا را شکر پیشرفت خوبی داشته‌ام و سعی می‌کنم بهترین نتیجه را کسب می‌کنم.

وی افزود: اولین مرتبه است که در مسابقه‌ای برون مرزی شرکت می‌کنم؛ بدون شک رقابت‌های مهم و سرنوشت سازی را پیش‌رو دارم اما من با کمک کادرفنی فیلم مبارزات حریفانم را دیده‌ام، آنها را آنالیز کرده‌ام و حالا برای بهترین نتیجه و از پیش‌رو برداشتن رقبایم قدم در این میدان بزرگ می‌گذارم.

نماینده وزن ۴۹- کیلوگرم پاراتکواندو کشورمان گفت: حس خوبی دارم که توانستم به عنوان نماینده ایران برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک ایران انتخاب شوم؛ تلاش می‌کنم پاسخ اعتماد کادرفنی را بدهم و با افتخار پرچم کشورم را بالا ببرم.

دودانگه در پایان گفت: امیدوارم با کسب سهمیه بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان با سربلندی از این امتحان سخت اما شیرین خارج شوم و به مردم عزیز ایران قول می‌دهم که تمام تلاش خود را برای به اهتزاز درآوردن پرچم کشورم انجام می‌دهم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::