شما اینجا هستید
اخبار برتر » شهاب: اولین حضور در مسابقه بین‌المللی را تجربه می‌کنم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، رایحه شهاب پاراتکواندوکار وزن ۵۸+ کیلوگرم اعزامی به رقابت‌های کسب سهیمه پارالمپیک گفت: اردوهای آماده سازی تیم ملی پاراتکواندو از بهمن ماه آغاز شد و تمرینات خود را در نوبت صبح و عصر به صورت مستمر پیگیری کردیم؛ از ابتدای اردو تاکنون از نظر فنی و بدنی آمادگی خوبی کسب کرده‌ام و امیدوارم بتوانم مزد زحماتم را با بدست آوردن بهترین نتیجه بگیرم.

وی افزود: با کمک کادرفنی تا حدودی حریفان را آنالیز و نسبت به آنها شناخت پیدا کرده‌ام؛ قطعا این آنالیز می‌تواند تاثیر به سزایی در عملکرد ما داشته باشد. از نظر روانی نیز تصویرسازی‌های لازم صورت گرفته، شرایط مسابقات را پیش بینی کردم و برای حضور آماده شده‌ام.

پاراتکواندوکار وزن ۵۸+ کیلوگرم در ادامه گفت: به عنوان نماینده ایران برای مسابقه‌ای بزرگ انتخاب شدم و انشاءالله بعد از آن هم با کسب سهمیه برای حضور در بازی‌های پارالمپیک آماده می‌شوم. خیلی خوشحال هستم که به عنوان اولین نماینده پاراتکواندو بانوان در مسابقات کسب سهمیه حضور پیدا می‌کنم و تمام سعی خود را انجام می‌دهم تا در نخستین حضور نتیجه مطلوبی کسب کرده و مردم ایران را سرافراز کنم.

شهاب خاطرنشان کرد: نخستین حضور در مسابقه بین‌المللی را تجربه می‌کنم و نمی‌توانم پیش‌بینی کنم چه اتفاقی می‌افتد هدفم کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک است و برای رسیدن به آن تمام تلاشم را انجام می‌دهم و بهترین عملکرد خود را به نمایش می‌گذارم.

وی در پایان گفت: من و فاطمه خیلی تلاش کردیم، اساتید برای ما زحمت زیادی کشیدند و از مردم می خواهم برای ما دعا کنند تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::