شما اینجا هستید
اخبار برتر » بهرامی: هدفم قرار گرفتن در ترکیب مسابقات جهانی است

سینا بهرامی ملی پوش سابق تکواندو کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص حضور در مسابقات قهرمانی آسیا توضیح داد: از طریق مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی به میزبانی کیش توانستم جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب کنم و در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می‌کنم ولی همراه با تیم ملی به رقابت‌ها اعزام خواهم شد؛ همچنین طبق شرایط خاصی که فدراسیون در نظر گرفت باید هزینه پرواز را بپردازم، خداراشکر اسپانسر حمایتم کرد و مبلغ فراهم شد.

وی در خصوص هدف خود از شرکت در این رقابت‌ها گفت: مسابقات قهرمانی آسیا می‌تواند شروع خوبی برای من باشد چراکه هدف من قرار گرفتن در ترکیب جهانی و ارتقاء رنکینگ المپیکی است تا بتوانم در المیپک بعدی حضور پیدا کنم.

بهرامی خاطرنشان کرد: در رقابت‌های آسیایی در وزن ۶۳- کیلوگرم به روی شیاپ‌چانگ می‌روم و اگر امتیازی کسب کنم در رنکینگ المپیکی وزن ۶۸- کیلوگرم محاسبه می‌شود و می‌توانم در آن وزن در میدان جهانی شرکت کنم که امید بسیاری به این اتفاق دارم.

وی در خصوص تمرینات خود گفت: روزانه به طور منظم دو نوبت صبح و بعد از ظهر در حال تمرین هستم البته کمی سخت است ولی به خاطر وجود ویروس کرونا مجبور شدیم که در اردو حضور نداشته باشیم؛ فدراسیون را درک می‌کنم چرا که فراهم کردن شرایط برای همه امکان پذیر نیست، من هم سعی می‌کنم مثبت فکر کنم و بی توجه به حواشی رو به جلو حرکت کنم تا کار خودم را درست انجام بدهم چراکه میخواهم از مسیرم لذت ببرم و قطعا نتیجه اش را خواهم دید.

ملی پوش سابق کشورمان در خصوص المپین‌های تکواندو توضیح داد: مدت زمان زیادی است که اردوی بازیکنان شروع شده و تا جایی که از طریق شبکه‌های مجازی دنبال می‌کنم تمرینات را خیلی منظم و باانگیزه ادامه می‌دهند. مطمئن هستم تکواندوکاران، پاراتکواندوکاران و شرکت کنندگان تیمی به خوبی خواهند درخشید و توقع ما هم کمتر از این نیست. انشالله همگی مدال های خوبی کسب می‌کنند که قطعا به نفع ما و حتی کسانی که در رقابت با آنها هستند، هم خواهد بود. فکر می‌کنم باید برای دیگران خوب بخواهیم تا برایمان اتفاقات خوب رقم بخورد.

بهرامی در پایان در مورد برنامه خود برای حضور در لیگ اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که سال گذشته رخ داد از رقابت‌های لیگ دلسرد شده‌ام و هوگوهایی که برای لیگ استفاده می‌شود هم رقابت را سخت می‌کند؛ اینکه با کلی برنامه ریزی، تمرین و تلاش شرکت کنیم و اتفاقات غافلگیرکننده پیش بیاید خیلی خوب نیست بنابراین باید ببینم شرایط چگونه خواهد بود ولی در حال حاضر  بیشتر از هر چیزی می‌خواهم روی مسابقات انتخابی و در صورت امکان تورنمنت‌های بین المللی تمرکز کنم و برای لیگ هدف و انگیزه ای ندارم.

 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::