شما اینجا هستید
اخبار برتر » اسدپور: کره و فیلیپین از رقیبان دیرینه ما در آسیا هستند

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، ششمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا روز ۲۴ خردادماه در “بیروت” لبنان برگزار می شود. فاطمه اسدپور سرمربی تیم ملی پومسه بانوان اعزامی به این رقابت ها گفت: اولین مرحله رقابت‌های انتخابی را به صورت غیرحضوری برگزار کردیم که نفرات واجد شرایط ویدئوهای اجرای فرم خود را ارسال کردند و با ارزیابی صورت گرفته توسط کادرفنی ۱۲ نفر برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی دعوت شدند.

وی افزود: مرحله پایانی مسابقات انتخابی روز ۲۲ اردیبهشت‌ماه برگزار و پومسه‌روها با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت ۴ نفر به عضویت تیم‌ملی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا لبنان درآمدند.

سرمربی تیم ملی پومسه بانوان در ادامه گفت: در ابتدای ورود پومسه‌روها با آمادگی پایینی در اردو حضور پیدا کردند و با توجه به فرصت کوتاهی که در اختیار داشتیم این موضوع موجب نگرانی ما شد اما خدا را شکر با پشت سر گذاشتن روزانه سه نوبت تمرین، استفاده از تجربه و سابقه ورزشکاران و با تلاش و تمرکز توانستیم آنها را به آمادگی مطلوبی برسانیم.

اسدپور خاطرنشان کرد: هر ۴ عضو تیم‌ملی در ۲ پست به اجرای فرم می‌پردازند؛ با توجه به شریط ویژه برگزاری مسابقات و همچنین پیش بینی به حد نصاب نرسیدن تیم‌ها در رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال، برنامه ریزی خود را براساس حضور در این رده‌های سنی قرار دادیم.

سرمربی تیم ملی پومسه بانوان در پایان گفت: کره جنوبی و فیلیپین از رقیبان دیرینه ما در مسابقات آسیایی هستند اما امیدوارم تک تک بازیکنان با استفاده از تمام توان جسمی و روحی بتوانند بهترین عملکرد را در مسابقات آسیایی رقم بزنند.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::