شما اینجا هستید
اخبار برتر » عبدالهی: ملی پوشان در این روزها نیاز به حمایت دارند / بچه ها حرفه‌ای تمرین می‌کنند

فرزاد عبدالهی ملی پوش اسبق و افتخارآفرین تکواندو کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس هدفش از حضور در تمرینات تیم ملی را اینگونه بیان کرد: بعد از مسابقات قهرمانی آسیا میدان بزرگ المپیک را در پیش داریم؛ من روزی مانند همین بازیکنان بودم و از حضور قهرمانان گذشته در اردوی تیم ملی روحیه و انگیزه مضاعف می‌گرفتم به همین علت تصمیم گرفتم در کنار آنها حاضر شوم و سراغی ازحال بازیکنان میانه‌ای و دیگر ملی پوشان بگیرم که در چه وضعیتی هستند.

وی در ادامه گفت: خدا را شکر همگی با هدف و انگیزه بسیار خوب و حرفه‌ای تمرین می‌کنند و خیلی خوشحال شدم، کادر فنی واقعا از جان و دل زحمت می‌کشیدند و طی صحبتی که با آنها داشتم امیدوار شدم به اینکه در مسابقات قهرمانی آسیا به ویژه المپیک مدال‌های خوش رنگی خواهیم گرفت.

عبدالهی در مورد سطح فنی و روحیه ملی پوشان توضیح داد: مهمترین ویژگی تیم ملی حاضر کشورمان این است که همگی در یک رده سنی قرار دارند و صمیمیت و رفاقت خوبی میان آنها برقرار است، سجاد مردانی کاپیتان است و تجربه بسیار بالایی دارد اگر درست عمل کند در همدل بودن بازیکنان می‌تواند موثر باشد به طور کل جو خیلی صمیمی و لذت بخشی بود و من را به ۱۰ سال قبل خودم برد که روزی مثل همین بازیکنان ملی پوش بودم.

وی در خصوص تاثیر حضور قهرمانان با سابقه در کنار ملی پوشان گفت: هوگوپوشان تیم ملی نمایندگان جامعه تکواندو هستند و باید به هر شکل ممکن و در هر جایگاهی آنها را حمایت کنیم چرا که افتخارآفرینان کشورمان هستند و در این روزها بیشتر از هر زمان دیگری به این حمایت احتیاج دارند. همگی باید در کنار ملی پوشان در یک جهت باشیم و به آنها کمک کنیم تا انگیزه بگیرند.

قهرمان تکواندو جهان در پایان گفت: من با میرهاشم حسینی صحبت کردم و دوست داشتم از لحاظ روحی و روانی به او کمک کنم و تجربه‌ای که داشتم را در اختیارش بگذارم تا بتواند در المپیک خوش‌رنگ‌ترین مدال را برای شهرستان میانه بگیرد.

 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::