شما اینجا هستید
اخبار برتر » فرهادیان: از نتایج تیم ملی تکواندو راضی نیستیم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرش فرهادیان درباره عملکرد تیم ملی تکواندوی مردان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا، اظهار کرد: عملکرد ما در بخش بانوان خوب بود و برای نخستین بار عنوان نایب قهرمانی آسیا را بدست آوردیم، هر چند شایستگی کسب مدال های خوشرنگ تر را نیز داشتیم. اما در بخش مردان اصلا از نتیجه راضی نیستیم و عملکردمان خوب نبود. حتما بررسی های کارشناسی در اینباره صورت می گیرد تا ببینیم اشکال کار در کجاست. با توجه به اینکه فدراسیون هر آنچه در توان داشته برای حمایت از تیم ملی به کار گرفته است، انتظار کسب نتیجه بهتری از تیم مردان داشتیم.

رییس سازمان تیم های ملی تکواندو، افزود: نمی خواهم نتیجه بدست آمده را توجیه کنم اما مثلا درباره امیرمحمد بخشی که در فینال شکست خورد، او بازیکنی کاملا انرژیک و قدرتی است که تا لحظه آخر می جنگد اما احساس کردم در فینال ضعف بدنی داشت. وقتی با او صحبت کردم گفت با توجه به اینکه ۲ مرتبه تست کرونایش مثبت شده و مدتی در قرنطینه بوده، این موضوع بر روی عملکرد او تاثیر منفی داشته است. البته در این میان عملکرد برخی نفرات مثل سروش احمدی اصلا قابل دفاع نیست و حتما در اینباره بررسی های لازم صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: آرمین هادی پور با توجه به مصدومیتی که داشت با حضور در این رقابت ها و کسب مدال برنز به اعتماد به نفس لازم رسید و دانست که می تواند با همین شرایط در المپیک به نتیجه خوبی برسد. میرهاشم حسینی نیز در یک غافلگیری شکست خورد و با این شکست، همه را غافلگیر کرد.

فرهادیان درباره نمایش آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی دو چهره المپیکی ایران در این رقابت ها و اینکه این نتایج باعث افزایش نگرانی ها پیش از حضور در المپیک شده است، گفت: بالطبع کادر فنی درباره مسائل فنی باید نظرات خود را ارائه کند و من بیشتر درخصوص مسائل مدیریتی صحبت می کنم اما واقعا قصد از حضور آرمین هادی پور در این رقابت ها، کسب اعتماد به نفس بود نه اینکه بخواهیم به او فشار بیاوریم تا خدایی ناکرده مصدومیت او تشدید شود.

رییس سازمان تیم های ملی تکواندو افزود: اما درباره میرهاشم حسینی باید حتما بازنگری صورت گیرد و مربیان قطعا بررسی های لازم را خواهند داشت. باید ببینیم او در تورنمنت لبنان چه نمایشی خواهد داشت تا تحلیل کاملی از وضعیت او داشته باشیم. نگرانی علاقه‌مندان، کارشناسان و خبرنگاران قبل از المپیک طبیعی است و این حق را به مردم می دهیم که نگران باشند. ما ۲ نماینده در بخش پسران و یک نماینده در بخش دختران در المپیک داریم و طبیعی است علاقه‌مندان پیگیر وضعیت تکواندو باشند. باید تحلیل دقیق داشته باشیم و با برطرف کردن نقاط ضعف با آمادگی بدنی و روحی عازم المپیک شویم.

وی تصریح کرد: قطعا پس از بازگشت به ایران جلسه کارشناسی خواهیم داشت، ضمن اینکه سرمربی تیم ملی درخواست کرد اردوی تیم ملی بلافاصله پس از بازگشت تیم ملی به تهران پیگیری شود تا موارد لازم در اردو دنبال شود.

فرهادیان در پایان در پاسخ به این سوال که آیا احتمال اضافه شدن مربی به کادر فنی تیم ملی وجود دارد یا خیر، گفت: طبیعی است با توجه به فاصله کم تا آغاز المپیک امکان اینکه فردی به کادر مربیان اضافه شود وجود ندارد و حتی هر مربی که بیاید نمی تواند در این فرصت کم به لحاظ روحی نیز با بچه ها ارتباط برقرار کند. بنابراین تغییر در کادر فنی تیم ملی در حال حاضر به صلاح نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::