شما اینجا هستید
اخبار برتر » پایان همکاری یوسف کرمی با یاسترب کرواسی

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، یوسف کرمی کاپیتان پیشین تیم ملی تکواندو ایران که در ماه‌های گذشته قرارداد خود را برای سال دوم با باشگاه یاسترب کرواسی تمدید کرده بود، در روزهای گذشته و پس از صحبت با مسئولان این باشگاه برای جدایی به توافق رسید و با فسخ قرارداد خود به ایران بازگشت.

یوسف کرمی درباره دلایل جدایی خود اظهار داشت: پس از اینکه قرارداد سال اولم با باشگاه یاسترب به پایان رسید، برای یک سال دیگر تمدید کردم و هیچ مشکلی نیز وجود نداشت. این در حالی است که به خاطر شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات در بدترین زمان ممکن به کرواسی رفتم و خیلی از اتفاقات آن جور که می‌خواستم پیش نرفت، اما با این حال آنها خیلی راغب به ادامه همکاری بودند.

وی تصریح کرد: مشکل بزرگ من این بود که با یکسری افراد آماتور کار می‌کردم و با وجودی که شاید از لحاظ فنی خوب بودند، اما از لحاظ اعتمادبه‌نفس و خودباوری خیلی مشکل داشتند. در ورزش‌های انفرادی حرف اول را بحث روحی و روانی و خودباوری می‌زند و با وجودی که خیلی روی این مسائل کار کردم، اما متأسفانه برای آنها تکواندو جز اولویت‌های اول و دوم‌شان نبود.

کاپیتان پیشین تیم ملی تکواندو تصریح کرد: بازیکنان این باشگاه به تمرین نمی‌آمدند و وقتی دلیل آن را سؤال می‌کردم، می‌گفتند درس دارم یا از تعطیلات خود استفاده کردم. در این شرایط دیدم هر چقدر که پول بگیرم، اما خروجی نخواهم داشت و اعتبارم زیر سؤال خواهد رفت. وقتی در هر هفته یک بازیکن تنها یک جلسه به تمرین می‌آید، قطعاً خروجی خوبی نخواهم داشت و با این اوصاف اعتبار تکواندو ایران و عملکردم زیر سؤال می‌رفت. با این شرایط از آنها خواستم به همکاری خود پایان بدهیم و قراردادم را فسخ کردم. به امید خدا اگر در آینده شرایط آنها بهتر شد، ادامه خواهیم داد و در غیر این صورت چند پیشنهاد دیگر دارم که بعد از المپیک بررسی خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::