شما اینجا هستید
اخبار برتر » سلطانی: ناک اوت شدن میرهاشم فقط یک اتفاق بود

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مرتضی سلطانی، مربی تکواندو درباره عملکرد تیم ملی ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار کرد: در بخش بانوان واقعا نتایج خوب و امیدوار کننده بود. امیدوارم این نتایج سرآغازی باشد برای کسب سکو و مدال‌های جهانی، به هر جهت به مربیان حوزه زنان تبریک می‌گویم و خوشبختانه در این بخش عملکرد قابل قبولی داشتیم. این نتایج نشان دهنده پیشرفت در برنامه ریزی در این مسیر است.

او ادامه داد: در آن سوی ماجرا بخش مردان کمتر از حد انتظار ظاهر شد. ناک اوت شدن میرهاشم یک اتفاق بود هرچند نباید این ضربه را می خورد ولی به هر صورت برای هر کسی ممکن است این اتفاق در مسابقات رخ بدهد ولی توقع من از آرمین هادی پور بیشتر از اینها بود. حریفی که هادی پور را برد در بازی بعد به محسن رضایی باخت. البته من از شرایط اردوها و وضعیت آسیب دیدگی آرمین اطلاع کافی را ندارم و باید کادر فنی در این باره نظر بدهد اما در مجموع نه سروش احمدی و نه مهران برخورداری هیچ یک نتوانستند آن انتظارات موجود را برآورده کنند.

سلطانی خاطرنشان کرد: حضور المپین‌ها در این مسابقات ریسک بزرگی بود اما گویا به خاطر قرعه المپیک کادر فنی مجبور بوده که المپیکی ها را هم به این مسابقات ببرد.

کارشناس تکواندو گفت: سجاد مردانی برای ما در قهرمانی آسیا مدال طلا گرفت که از او ممنونیم اما در این وزن به خوبی پشتوانه سازی نشده است. البته سعید رجبی هست ولی با حاشیه هایی که دارد نتوانست پشت سجاد قرار بگیرد. علی نجفی و نادعلی جزو بازیکنان خوبی هستند که در لیگ هم خوب ظاهر شدند و امیدوارم در آینده به همه این نفرات فرصت بدهیم تا خودشان را ثابت کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::