شما اینجا هستید

اخبار برتر » بهشتی: پومسه‌روها لیاقت ایستادن بر سکوی قهرمانی را دارند

Rate this post

حسین بهشتی پومسه‌رو با تجربه کشورمان که عناوین مختلفی در رقابت‌های جهانی و آسیایی به نام خود ثبت کرده است در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص کسب عنوان نایب قهرمانی تیم در مسابقات آسیایی گفت: حدود دو سال در سراسر دنیا مسابقه‌ای به خاطر شیوع بیماری کرونا برگزار نشد و بعد از این مدت پومسه‌روها در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کردند که سطح بسیار بالایی داشت و رقبای دیرینه ما همچون کره جنوبی، فیلیپین و… حضور داشتند.

وی افزود: من چندین سال به دلیل آسیب دیدگی از اردوهای تیم‌ملی دور بودم ولی به دلیل اینکه تمرین خوبی داشتم توانستم پیراهن تیم‌ملی را به تن کنم و نظر کادر فنی را جلب کنم؛ در رده سنی سی سال همراه با علی سلمانی و حمید نظری که از بهترین‌های ایران هستند توانستمی خوش‌رنگ‌ترین مدال را برای کشورمان به ارمغان آوریم.

پومسه رو کشورمان از تمرین در شرایط کرونا گفت: در اردوی تیم‌ملی به دلیل وجود ویروس کرونا و بحث قرنطینه؛ تمرینات و حضورمان شرایط خاص و ویژه‌ای داشت که خداراشکر با مدیریت فدراسیون تکواندو، سازمان تیم‌های ملی و کادر فنی جناب آقای نظری برنامه‌ریزی خوبی صورت گرفته بود و ما توانستیم در کمترین زمان بدنمان را به اوج آمادگی برسانیم و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دوری از خانواده، مشکل رفت و آمد که اجازه بیرون رفتن از محل اردو را نداشتیم از سختی‌های تمرینات بود که شرایط را با دوره‌های گذشته متفاوت میکرد البته همه امکانات برای اعضای تیم توسط فدراسیون فراهم شده بود.

بهشتی در خصوص رضایت از عملکردش توضیح داد: با توجه به بازه زمانی کوتاهی که داشتیم توانستیم گردن آویز طلا کسب کنیم و از عملکرد خودم در رقابت‌ها بسیار راضی هستم چرا که همه تلاشم را کردم و توانستم رضایت کادر فنی را جلب کنم.

بهشتی در مورد اهدافش گفت: در سال جاری رویدادهای آنلاین آسیایی و جهانی را پیش رو داریم و احتمال دارد مسابقات جهانی به صورت حضوری برگزار شود؛ با تمام تلاش تمریناتم را ادامه خواهم داد تا به آمادگی خوبی برسم و بتوانم بار دیگر پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورم.

وی در پایان گفت: از فدراسیون تکواندو که با وجود تمام مشکلات دست به دست هم دادند و مدیریت و برنامه ریزی خوبی داشتند و همچنین مربیان خوبمان استاد نظری، صمدیان و اسدپورتشکر می‌کنم که در کمترین زمان کار بزرگی انجام دادند و امیدوارم در آینده بهترین اتفاقات رقم بخورد چراکه پومسه‌روها لیاقت این را دارند که بر سکوی قهرمانی بایستند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::