شما اینجا هستید
اخبار برتر » نظری: با اختلاف ناچیز مدال طلا به کره جنوبی رسید

رضا نظری پومسه رو جوان، با انگیزه و خوش آتیه تکواندو کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص کسب نایب قهرمانی در مسابقات آسیا گفت: حدود یکسال و نیم پیش در اولین دوره از رقابت‌های انتخابی قهرمانی آسیا شرکت کردم و به قدری تمریناتم خوب بود و به اوج آمادگی رسیده بودم که توانستم بر سکوی اول بایستم و عنوان فنی ترین بازیکن راکسب کنم و وارد اردو شوم ولی حدود ۱۰ روز مانده به اعزام، مسابقه کنسل شدو خدا را شکر می‌کنم که بعد از دو سال دوباره توانستم پیراهن تیم ملی را به تن کنم و انتخاب شوم، در این رقابت‌ها گردن آویز نقره تیمی دونفره پیر و نقره تیمی سه نفره را بدست آوردم.

وی در مورد تمرین در شرایط کرونا گفت: به مدت یک ماه تمرینات فشرده و سختی داشتیم و با کمک مربیان خوب توانستیم به سطح بالایی از آمادگی برسیم، اعضای تیم عالی بودند و با انگیزه تلاش می‌کردند ولی وجود کرونا و رعایت پروتکل‌ها که باعث می‌شد از خانواده دور بمانیم که کمی روی عملکرد ما تاثیرگذار بود.

نظری در خصوص عملکرد خود توضیح داد: در اردو تمریناتم را خیلی جدی دنبال می‌کردم و با وجود مشکلات در میدان رقابت‌ها آمادگی خوبی داشتم؛ کرونا کار را برای ما سخت می‌کرد حدود ۷ مرتبه تست دادیم تا بتوانیم بر شیاپ چانگ حاضر شویم و تکنیک‌هایمان را به نمایش بگذاریم. به طور کلی نسبت به سال‌های گذشته شرایط دشواری داشتیم و سطح رقابت‌ها بالا بود؛ از عملکرد خودم رضایت دارم چرا که با اختلاف ۰/۰۶ از حریف کره‌ای جا ماندم و می‌توانستم از او پیشی بگیرم ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: کره‌جنوبی و فیلیپین در پومسه نامدار هستند و خدا را شکر توانستیم از فیلیپین رد شویم و او را پشت سر بگذاریم قطعا با تمرین بیشترسکوی قهرمانی را از کره‌ خواهیم گرفت.

نظری از اهدافش گفت: تمریناتم را با جدیت بیشتر ادامه خواهم داد و انشاالله با نشان دادن قابلیت هایم در مسابقات جهانی و المپیک آسیایی حضور پیدا می‌کنم.

پومسه رو جوان و با انگیزه کشورمان در پایان گفت: با فرستادن انرژی مثبت برای همدیگر فقط خوبی بخواهیم و از یکدیگر حمایت کنیم. شرایط من کمی متفاوت است و اکثرا فکر می‌کنند چون فرزند استاد نظری هستم در تیم ملی فیکس شده‌ام ولی اصلا اینطور نیست و اتفاقا فشار روی من بیشتر است امیدوارم با دعای مردم بهترین نتایج را برای پومسه ایران کسب کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::