شما اینجا هستید

اخبار برتر » سهرابی: می‌توانستیم بهتر از این ظاهر شویم / برای رویدادهای آینده روزشماری می‌کنم

Rate this post

علی سهرابی پومسه‌رو جوان و خوش آتیه کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص کسب نایب قهرمانی در مسابقات آسیا گفت: همان طور که همه می‌دانند زمان تمرینات ما بسیار محدود بود، اردوی بسیار سختی داشتیم و قرنطینه هم ما را تحت فشار گذاشته بود اما خدا را شکر مربیانی داشتیم که با مدیریت و برنامه ریزی خوب اوضاع را تحت کنترل داشتند تا در نهایت پومسه روها روز مسابقه روحیه، انگیزه و آمادگی بالایی داشته باشند.

وی افزود: اعضای تیم از جان و دل مایه گذاشتند و دوست داشتند طلاهای بیشتری کسب کنند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد، انشالله در مسابقات بعدی بتوانیم بر سکوی قهرمانی بایستیم.

سهرابی خاطرنشان کرد: اعضای تیم ایران چیزی از کره‌ای ها کم نداشتند حتی می‌توانستیم شانس بیشتری برای کسب گردن آویز طلا داشته باشیم اما تیم ما کامل اعزام نشده بود و این در حالی بود که پومسه‌روهای کره جنوبی همه حضور داشتند.

وی در خصوص تاثیر کرونا بر تمرینات توضیح داد: آخرین رقابت هایی که به صورت حضوری برگزار شد دو سال قبل، المپیک دانشجویان بود و این وقفه ناخوداگاه بر روند تمرین اثر می‎‌گذارد بعد از این مدت کار ما در اردو بسیار سخت بود و من تمام سعی خودم را کردم تا بتوانم بدنم را به اوج آمادگی برسانم.

نایب قهرمان آسیا در ادامه گفت: شرایط قرنطینه پومسه‌روها را به لحاظ روحی و روانی بهم ریخته بود چرا که ارتباط ما با بیرون کاملا قطع بود ولی تدابیری که مسئولین در نظر گرفته بودند باعث شد تا بتوانیم از این مشکل عبور کنیم و در روز مسابقه هر کدام از ما بهترین عملکرد خودمان را داشتیم.

سهرابی افزود: من از عملکرد خودم راضی هستم چراکه تمام سعی و تلاشم را کردم با اینکه می‌توانستیم بهتر از این ها ظاهر شویم ولی باید این را هم در نظر بگیریم که کره‌ای‌ها زمان بیشتری برای تمرین داشتند.

وی تصریح کرد: از زمانی که به ایران برگشتیم بعد از یک استراحت کوتاه دوباره تمریناتم را شروع کردم تا بتوانم در رقابت‌های بعدی از لحاظ فیزیکی و روحی آمادگی بیشتری داشته باشم حتی روزشمار شروع مسابقه هم گذاشته‌ام تا با تمام توان و انگیزه بیشتر به سمت هدفم قدم بردارم و بتوانم در المپیک دانشجویان سال آینده شرکت کنم.

وی در پایان گفت: از استاد نظری، استاد صمدیان و اعضای تیم که بسیار همدل، متحد و حامی یکدیگر بودند و به لحاظ روانی و جسمی همدیگر را تنها نگذاشتند تشکر می‌کنم و امیدوارم اتفاقاتی که در این اردو و تمرینات افتاد در مسابقات بعدی هم تکرار شود، همچنین برای همه ی ورزشکاران آرزوی موفقیت دارم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::