شما اینجا هستید
اخبار برتر » خزایی: هدفم طلای مسابقات جهانی است

 فرشته خزایی تکواندوکار جوان کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص کسب مدال در قهرمانی آسیا گفت: تمریناتم را زیر نظر استادم و خارج از اردوی تیم ملی انجام می‌دادم و خدا را شکر توانستم در این مسابقات گردن آویز برنز کسب کنم، البته میتوانستم مدال بهتری بدست بیاورم ولی متاسفانه نتیجه را برابر حریف کره‌ای واگذار کردم؛ با تمام قدرت تلاش خواهم کرد تا در مسابقات جهانی بتوانم جواب زحمات استاد و خانواده‌ام را بدهم.

وی در خصوص کسب سهمیه آزاد و تمرین زیر نظر استادش گفت: در این مسابقات تعدادی از نفرات تیم‌ملی حضور داشتند و من از طریق کسب سهمیه در رقابت‌های جام فدراسیون جهانی جواز شرکت در آن را گرفته بودم و با هزینه شخصی شرکت کردم و امتیازی که کسب شد انفرادی بود و به تیم تعلق نمی‌گرفت.

خزایی در خصوص شرکت کردن در میادین بین المللی توضیح داد: مسابقات جام فدراسیون جهانی و جام فجر همچنین تورنمنت ترکیه در رده جوانان برگزار شده بود که در آنها حضور داشتم و توانستم مدال کسب کنم.

خزایی درمورد تفاوت مسابقات قهرمانی آسیا با دیگر رقابت‌ها با توجه به وجود بیماری کرونا گفت: تعداد تماشاگرها کمتر بود و بهداشت بیشتر رعایت می‌شد همچنین مدام از ما تست می‌گرفتند و شرایط کمی سخت‌تر بود اما قطعا برای حفظ سلامتی بازیکنان لازم بود.

تکواندوکار جوان کشورمان در خصوص تاثیر حضورش در این رقابت‌ها در آینده ورزشی خود گفت: من هدفم طلای مسابقات جهانی است که برای اولین بار بتوانم در رده جوانان این افتخار را برای کشور و استادم بدست بیاورم و این انگیزه ای شده است تا با تمام قدرت تلاش کنم.

وی در پایان در مورد برنامه اش برای آینده گفت: در حال حاضر با تمام توان تمریناتم را دنبال می‌کنم تا بتوانم جزو نفراتی باشم که نظر کادر فنی را جلب می‌کنند و به اردو وارد می‌شوند. از استادم و خانواده‌ام بسیار متشکرم چراکه هر چه دارم از مربیان و زحمات آنهاست امیدوارم کاروان المپیکی هم با دست پر به کشور بازگردند.

 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::