شما اینجا هستید
اخبار برتر » جوادی: یک لحظه غفلت سکوی قهرمانی را از من گرفت

 پریسا جوادی تکواندوکار جوان کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص کسب مدال برنز آسیا گفت: مسابقات قهرمانی آسیا سطح بسیار بالایی داشت و هدفم از حضور فقط کسب مدال طلا بود ولی در برابر حریف ازبکستان که قبلا او را شکست داده بودم ناگهان روند بازی از دستم خارج شد و باعث شد نتیجه را واگذار کنم؛ خوشحالم از اینکه دست خالی به کشور برنگشتم انتظار خودم و مربیان از من خوش‌رنگ‌ترین مدال رقابت‌های قهرمانی آسیا بود و می‌توانستم مدال بهتری کسب کنم ولی متاسفانه به خاطر یک لحظه غفلت سکوی اول را از دست دادم اما تلاشم را می‌کنم در میادین دیگر جبران کنم.

وی در خصوص تغییر شرایط تمرین و مسابقات با وجود کرونا توضیح داد: وجود این بیماری باعث شد چندین ماه باشگاه‌ها فعالیت نداشته باشند و در منزل تمرینات را دنبال می‌کردم تا اینکه بعد از چند وقت به اردو دعوت شدم. فدراسیون شرایط خیلی خوبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای ما فراهم کرد در آخر توانستیم چندین ماه اردو و تمرینات عالی داشته باشیم.

جوادی افزود: بعد از کرونا وقتی مسابقات شروع شدند مثل تورنمنت ترکیه، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاچی بود و چندین بار از ما تست گرفتند ولی رقابت‌هایی که در لبنان برگزار شد تماشاگر حضور داشت البته تست هم می‌گرفتند ولی با مسابقات قبلی تفاوت زیادی نداشت.

ملی پوش جوان کشورمان در خصوص برنامه خود برای آینده گفت: زمانی که به ایران برگشتیم بعد از استراحت کوتاهی دوباره تمریناتم را بهتر از قبل شروع کرده‌ام و سعی می‌کنم نقاط ضعفم را پوشش دهم و نقاط قوتم را تقویت ‌کنم تا بتوانم در مسابقات پیش‌رو نتایج بهتری کسب کنم و جواب زحمات خانواده، اساتید و کادر فنی را به بهترین نحو بدهم.

وی در پایان گفت: برای تیم ملی تکواندو در مسابقات المپیک بهترین آرزوها را دارم قطعا هر کدام از هوگوپوشان راه یافته شایستگی کسب بهترین مدال را دارند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::