شما اینجا هستید

اخبار برتر » لطفی: به نقره آسیا قانع نیستم

Rate this post

حسین لطفی تکواندو کار جوان کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص کسب عنوان نایب قهرمانی آسیا گفت: این رقابت‌ها یکی از معتبرترین میدان‌های مبارزه است که اولین تجربه من در رده سنی بزرگسالان و تقریبا جدی‌ترین محک من بوده است؛ خدا را شکر توانستم گردن آویز نقره کسب کنم ولی به این مدال قانع نیستم و به عناوین بالاتر فکر می‌کنم، تجربه این مسابقات به من کمک بزرگی خواهد کرد چراکه چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام، امیدوارم در میادین بزرگتر توانایی‌هایم را بهتر به نمایش بگذارم.

لطفی در خصوص تغییر وضعیت تمرین و مسابقات در شرایط کرونا توضیح داد: وجود بیماری کرونا همه چیز را در برگرفته و تاثیرات مخرب زیادی بر جای گذاشته است و ورزش و زندگی ما را تحت فشار قرار داد. اوایل ورود این بیماری به کشور تمام تمرینات ما لغو شده بود با گذشت زمان دوباره توانستیم به تمرینات برگشته و به آمادگی نسبی برسیم حتی همین مسابقات آسیا سال گذشته یکبار لغو شد. خدا را شکر می‌کنم که با بهتر شدن اوضاع و برگزاری اردو دوباره توانستیم به اوج برسیم؛ باید از استاد عسکری و عبدالهی بسیار قدردانی کنم که خیلی زحمت کشیدند و از بهترین اردوهایی بود که در آن حضور داشتم.

وی در خصوص برنامه خود برای آینده گفت: پر قدرت‌تر از قبل ادامه خواهم داد؛ در سال جاری مسابقات جهانی پیش رویمان است و خیلی محکم خودم را برایش آماده می‌کنم.

در پایان گفت: از خانواده، مربیان پایه‌ام استاد علی و مسعود کاظمی و اساتید محترم فریبرز عسکری و عبدالهی تشکر می‌کنم که در مدت زمان اردو بسیار زحمت کشیدند امیدوارم بتوانم جواب زحماتشان را بدهم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::