شما اینجا هستید

اخبار برتر » صدیقی: تمرین با تکواندوکاران ایرانی اعتماد به نفسم را بالا برد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، با درخواست فدراسیون تکواندو بلژیک، عبدالله صدیقی هوگوپوش پناهنده به این کشور تمرینات مشترکی را با تکواندوکاران ایرانی به مدت دو هفته در مرکز جهانی تکواندو پیگیری کرد.

 صدیقی در خصوص هدف خود از حضور در این اردو گفت: با توجه به شناختی که از توانمندی و تجربه تکواندوکاران تیم ملی ایران داشتم خواستم تا با آنها تمرین مشترکی داشته باشیم که با پیگیری‌های فدراسیون بلژیک و استاد نصرآزادانی این موضوع محقق شد و توانستم از تجربیات آنها به بهترین شکل استفاده کنم.

وی افزود: دو هفته است که در اردوی تمرینی تکواندو ایران حضور دارم؛ با توجه به تمریناتی که خودم داشتم و استفاده از تجربیات هوگوپوشان ایران آمادگی خوبی برای حضور در المپیک پیدا کردم و تکنیک‌های جدیدی یاد گرفتم. از آمادگی خوبی برخوردار هستم و انشالله بتوانم نتیجه خوبی کسب کنم.

هوگوپوش پناهنده به بلژیک در ادامه گفت: اردوی دو هفته‌ای که با ملی‌پوشان تکواندو ایرانی پشت سر گذاشتم برای من بسیار مفید بود و باعث شد از نظر روانی آمادگی بیشتری کسب کنم و اعتماد به نفسم بالا برود.

صدیقی در پایان گفت: آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی از توانایی و تکنیک‌های بالایی برخوردار هستند و امیدوارم نتیجه خوبی در رقابت‌های پیش‌رو بگیرند.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::