شما اینجا هستید

اخبار برتر » نصرآزادانی: تکواندو ایران یکی از قدرت‌های برتر جهان است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، با درخواست فدراسیون تکواندو بلژیک اردوی مشترک عبدالله صدیقی هوگوپوش پناهنده به این کشور با ملی پوشان تکواندو ایران در مرکز جهانی تکواندو کشورمان برگزار شد.

علیرضا نصرآزادانی سرمربی ایرانی تیم‌ملی بلژیک درخصوص دلیل حضور و درخواست برای برگزاری این اردو تمرینی گفت: نزدیک به دو هفته است که تمرینات را در ایران پیگیری می‌کنیم، برای ما همیشه مایه افتخار است که با تیم‌ملی تکواندو که یکی از قدرت‌های برتر تکواندو جهان است، تمرین مشترک داشته باشیم و خیلی از کشورها آرزو دارند که با قهرمانان ایرانی تمرین کنند.

وی افزود: ما با یک بازیکن اعزامی به المپیک در این اردو شرکت کردیم و در این مدت با توجه به تمرینات و مبارزاتی که با قهرمانان ما انجام داد، اعتماد به نفسش بالا رفت و به اهدافی که داشتیم، رسیدیم؛ امیدوارم بتوانیم دوباره در اردوهای مشترک ایران حضور پیدا کنیم.

سرمربی ایرانی تیم‌ملی بلژیک در ادامه گفت: با حضور در این اردو واقعا دوران قهرمانی و مربیگری که در ایران داشتم برای من تداعی شد؛ اردوی تیم‌ملی مکان مقدسی است که قهرمانان زیادی در آن پرورش پیدا کرده‌اند و حس بسیار خوبی است که دوباره در اردوی ایران شرکت کردم. امیدوارم آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی دو المپین توانمند تکواندو ایران بتوانند در المپیک بهترین نتیجه را بگیرند.

نصرآزادانی در پایان با اشاره به تعویق یک‌ساله المپیک گفت: بدون شک این تعویق تاثیر مثبتی بر عملکرد قهرمان نداشته چراکه همه ورزشکاران در رشته‌های مختلف برای سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی کرده بودند اما این اتفاق نیفتاد و مجبور شدند یک سال دیگر تمرینات سخت را پشت سر بگذارند؛ این شرایط برای همه یکسان است و آن را به فال نیک می‌گیریم.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::