شما اینجا هستید

اخبار برتر » الشراباتی: تکواندوکاران ایرانی، مبارزانی حرفه‌ای هستند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، با درخواست فدراسیون تکواندو اردن اردوی مشترک تکواندوکاران این کشور با ملی پوشان تکواندو ایران از روز پنجشنبه – ۱۷ تیرماه درمرکز جهانی تکواندو آغاز شده است.

صالح الشراباتی تکواندوکار المپیکی وزن ۸۰- کیلوگرم اردن که در این اردو حضور دارد گفت: برای تمرین و کسب آمادگی بیشتر به منظور شرکت در بازی‌های المپیک در ایران حضور پیدا کردم و از اینکه با ورزشکاران ایرانی تمرین می‌کنم بسیار خوشحال هستم؛ آنها مبارزانی حرفه‌ای هستند و نکات بسیاری را از آنها یاد گرفتم.

وی افزود: به دلیل کیفیت بالای تمرین‌ها و حرفه‌ای بودن هوگوپوشان ایرانی درخواست داشتم که با آنها تمرین کنم که بسیار مفید بود و دعا می‌کنم نمایندگان ایران و اردن هر دو در المپیک توکیو موفق به کسب مدال شوند.

الشراباتی که در رنک ششم المپیک قرار دارد، در ادامه گفت: تعویق المپیک برای من بسیار مفید بود چراکه فرصت بیشتری برای تمرین داشتم و توانستم زمان‌های از دست رفته قبلی را جبران کنم. سعی کردم نقاط ضعف خود را برطرف کنم و بعد از تمرین با هوگوپوشان ایرانی اکنون برای حضور در توکیو آمادگی کامل دارم.

نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم تکواندو اردن در پایان گفت: سفر به ایران و تمرین با ورزشکارن ایرانی و به خصوص مربیان حرفه‌ای آنها برای من بسیار مفید بود؛ محل و امکانات بسیار عالی بود و من به خوبی تمرین کردم و انشاءالله در رویداد آتی موفق خواهم شد.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::