شما اینجا هستید

اخبار برتر » سلطانی: هادی پور به چیزی جز کسب مدال راضی نخواهد شد/ حسینی به لحاظ جسمی، فنی و روانی شرایط بسیار خوبی دارد

Rate this post

مرتضی سلطانی سرمربی کارشناس تکواندو کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص تاثیر یکسال به تعویق افتادن بازی‌های المپیک گفت: به طور قطعی هیچ چیز مشخص نیست ولی به برنامه ریزی، نحوه آماده سازی بازیکنان و تدارکات قبل از مسابقه بستگی دارد. به هر حال تاثیر منفی خودش را روی ورزشکاران ما داشته است چرا که آرمین هادی پور حین تمرین در مدت تعویق مسابقات دچار آسیب دیدگی شد و اگر زمان خودش برگزار شده بود این موضوع پیش نمی آمد.

وی افزود: با شیوع کرونا تمرینات بازیکنان ما در مقایسه با کشورهای دیگر وضع مناسبی نداشت البته باید در نظر داشت کسی که در این رقابت‌ها قصد کسب مدال داشته باشد بر تمام موانع غلبه می کند.

وی در خصوص تاثیر آسیب دیدگی آرمین هادی پور بر عملکردش توضیح داد: آسیب دیدگی با ورزشکاران ما عجین است و هر کسی می داند تا چه حد می تواند اثرگذار باشد. طی صحبتی که با آرمین و کادر فنی داشتم الحمدالله در اوج آمادگی جسمی و روانی خودش است و برنامه ریزی شده که چگونه با وجود آسیبی که دارد تاکتیک حمله و ضد حمله را طراحی کند. آرمین بازیکنی است که با تمام وجود می‌جنگد و در همه مسابقاتی که از او دیدم کوچکترین کوتاهی نمی کند قطعا در میدان المپیک همین گونه عمل می‌کند و با شناختی که از او دارم به چیزی جز کسب مدال راضی نخواهد شد.

کارشناس تکواندو کشورمان در مورد میرهاشم حسینی گفت: او به لحاظ جسمی، فنی و روانی شرایط بسیار خوبی دارد و علی‌رغم عملکردش در قهرمانی آسیا دیدیم در مسابقات اپن بیروت چگونه به راحتی قهرمان شد و این نشان دهنده آمادگی اوست ضمن اینکه کسی که به مدال المپیک فکر می کند نباید نگاهش به قرعه باشد امیدوارم در روز مسابقه شرایط به نفع بازیکنان ما رقم بخورد و بهترین اتفاق بیفتد.

وی در پایان برای بهتر نتیجه گرفتن بازیکنان توصیه کرد: قطعا کادر فنی شرایط را بهتر از ما درک می کنند و بهترین راهنمایی را خواهند داشت ولی من به عنوان عضو کوچکی از خانواده تکواندو درخواست می کنم ورزشکاران خودشان باشند و علیرغم بزرگی میدان المپیک بازی هایی که همیشه در لیگ یا مسابقات برون مرزی داشته اند را انجام بدهند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::