شما اینجا هستید

اخبار برتر »  مقانلو: المپین‌های تکواندو ایران بسیار توانمند و فنی هستند

Rate this post

بیژن مقانلو سرمربی سابق تیم ملی و کارشناس تکواندو کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص تاثیر یکسال به تعویق افتادن بازی‌های المپیک گفت: وقفه به وجود آمده برای تمام ورزشکاران و همه رشته‌های ورشی بوده است و هر کسی که توانسته در این مدت بهره وری بهتری داشته باشد در میدان بزرگ المپیک قطعا عملکرد بهتری خواهد داشت.

وی افزود: مسلما همه بازیکنان از این زمان بهترین استفاده را برده و به خوبی تمرین کرده‌اند؛ انشالله المپین‌های ما هم از این شرایط در جهت به اوج رسیدن بهره برده و با مدال آوری در این مسابقات دل مردم ایران را شاد خواهند کرد.

مقانلو در خصوص تاثیر آسیب دیدگی آرمین هادی پور بر عملکردش توضیح داد: قهرمان ما کاملا به این شرایط آگاه است و به خوبی آن را مدیریت خواهد کرد؛ من فکر می کنم باید به نقاط مثبت توجه بیشتری نشان دهد چرا که این شرایط به وجود آمده است امیدوارم در رقابت های او تاثیرگذار نباشد و همچون ادوار گذشته خوش بدرخشد.

کارشناس تکواندو کشورمان در مورد میرهاشم حسینی گفت: بازیکنان ما دست و پا بسته نیستند و برعکس بسیار توانمند و فنی هستند، همان طور که از گردن آویزهای رنگارنگی که در میدان های مختلف کسب کرده‌اند، مشخص است. امیدوارم در میدان بزرگ المپیک حداکثر بهره برداری را کنند تا تلاش چندین و چند ساله ای که داشته اند به ثمر بنشیند.

وی در پایان برای بهتر نتیجه گرفتن بازیکنان توصیه کرد: فکر می‌کنم هوگوپوشان ما باید با سرمربی خودشان یک روح در دو بدن بشوند و هماهنگی لازم را پیدا کنند و اگر این عملی بشود قطعا نتیجه خوبی می گیرند و برای تیم اعزامی دعا می‌کنم با بهترین عملکرد بتوانند دل مردم عزیز ایران را شاد کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::