شما اینجا هستید
اخبار برتر » حذف میرهاشم و پایان امیدهای تکواندو

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس،مسابقات تکواندو در سیودومین دوره بازی‌های المپیک توکیو از روز گذشته (شنبه – دوم مردادماه) با حضور ۱۳۱ تکواندوکار از ۶۱ کشور جهان در چهار وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و چهار وزن ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان در در سالن “ماکوهاری مسه” آغاز و به مدت چهار روز ادامه دارد.

امروز (یکشنبه – سوم مردادماه) و در روز دوم این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۶۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- کیلوگرم زنان در حال برگزاری است که میرهاشم حسینی و ناهید کیانی نمایندگان ایران بودند که از کسب مدال بازماند.

میرهاشم ابتدا برابر “یو جن هوآنگ” نماینده چین تایپه که نایب قهرمانی جهان، نایب قهرمانی بازی‌های آسیایی، طلا و برنز قهرمانی آسیایی و … را در کارنامه داشت، قرار گرفت و با نتیجه ۱۸ بر ۱۶ به برتری رسید؛ وی در ادامه و در دیدار دوم نتیجه را به “اولوگ بیک رشیدوف” از ازبکستان واگذار کرد که با راهیابی این هوگوپوش به فینال، میرهاشم نیز در جدول رپه شارژ (شانس مجدد) قرار گرفت.

نماینده وزن دوم المپیکی تکواندو کشورمان در جدول رپه شارژ با “دای هون لی” نماینده پرافتخار کره‌جنوبی که نقره و برنز بازی‌های المپیک، طلا و برنز قهرمانی جهان و … را در کارنامه داشت، مبارزه کرد و نتیجه را ۳۰ بر ۲۱ واگذار کرد و از کسب مدال بازماند.

با حذف میرهاشم امید ایران برای کسب مدال از المپیک توکیو از دست رفت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::