شما اینجا هستید
اخبار برتر » یک روایت غیر حقیقی از فرودگاه، تکواندو و ما مردم زودباور!/ موج سواری سلبریتی‌ها روی اخبار نادرست

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، محسن کیایی بازیگر سینما با ارسال پستی در اینستاگرام عنوان کرد: امروز، تهران، فرودگاه امام خمینی سر صحنه فیلمبرداری بی گناه. این دختر که می بینید به همراه خانواده اش یکی از قهرمان های المپیکی ماست، ناهید کیانی ، باورم نمیشد این کسی که انقدر غریبانه و تنها داره از فرودگاه خارج میشه همون قهرمانیه که چند روز پیش تو المپیک برای ایران می جنگید قهرمانی که رویارویش با هموطنش کیمیا علیزاده انقدر حاشیه داشت انقدر سیاسی شد و انقدر از یک مسابقه ورزش خارج شد که دیگه فقط یه مسابقه نبود و این وسط همه کیمیا رو دیدن و ناهید کیانی که تمام تلاشش رو برای رسیدن به المپیک کرده بود کمتر دیده شد، حالا هم در برگشت از المپیک هیچکس کنارش نیست جز خانواده اش همین بی مهری ها باعث رفتن خیلی از قهرمانهای ما شد، باید مراقب امثال کیمیا ها و کیانی ها بود اینهمه غریب و تنها بودن برای یک قهرمان انصاف نیست ،اون گلم تو دستش می بینید گروه ما بهش داده، نه فدراسیون و نه هیچ کس دیگه.

این اتفاق در حالی افتاد که ساعاتی بعد و با انتشار عکس های از مراسم استقبال مشخص شد که اتفاق تا آنطور که آقای بازیگر مطرح کرده نبوده است و کمی عجله برای مطرح کردن این موضوع باعث ایجاد این همه حاشیه شده است.

عکس ها که منتشر شدند همه دیدند که هم مسئولان به استقبال ورزشکاران رفته اند و اتفاقا هم به آنها دست گل داده اند.

سوال اینجاست؛ اینکه آقای بازیگر  با چه هدفی و در حین فیلمبرداری ناگهان متوجه ناهید کیانی در فرودگاه می شود، همان موقع دسته گلی برای این ملی پوش خریداری می کند، عکسی برای ارسال در اینستاگرامش منتشر می کند و …شاید اگر محسن کیایی در آن زمان به اندازه کافی وقت داشت از زندگی ناهید کیانی مستندی هم تهیه می کرد!

در روزهایی که کشورمان در حال و هوای المپیک به سر می برد برخی ها دنبال حواشی در این رقابت ها می گردند و به قول معروف می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند. این اقدام شایسته نیست آن هم در زمانی که هنوز مسابقات تمام نشده و ورزشکاران نیاز به تمرکز دارند و این حواشی باعث از بین رفتن تمرکز آن ها می شود.

 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::