شما اینجا هستید
خبر » زوار: برگزاری لیگ به صورت متمرکز دارای نکات مثبت و منفی بود

محمدرضا زوارسرمربی با سابقه تیم لوازم خانگی کن در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص مسابقات لیگ و حضور این تیم توضیح داد: همان گونه که مستحضر هستید برگزاری اردو جهت آماده سازی و حضور در المپیک توکیو و همچنین تداوم عوارض ویروس کرونا در کشور موجب تاخیر در فرایند آماده سازی باشگاه ها و برگزاری به موقع لیگ های تکواندو گردید. باشگاه لوازم خانگی کن از ابتدای سال جاری با برنامه ریزی دقیق و انجام تمرینات منسجم در بخش های فنی، بدنسازی و هوازی همچون سال های گذشته خود را برای حضور در لیگ های رده های سنی مختلف آماده می کند.

وی در خصوص شیوه برپایی مسابقات اظهار داشت: برگزاری لیگ به صورت متمرکز در سال گذشته از برخی زوایا دارای نکات مثبت و گاها منفی بود که بایستی این موارد با برگزاری جلسات کارشناسی ارزیابی شوند. به نظر من کوتاهی مسابقات و فرسایشی نشدن آن را می توان جنبه مثبت لیگ های متمرکز در نظر گرفت و از طرفی محدود شدن و کوتاهی زمان لیگ نیز از نکات منفی این شکل از مسابقات است که می توان با جایگزینی رقابت‌هایی همچون لیگ به سبک جام جهانی، حذفی و سوپرلیگ این مشکل را نیز مرتفع کند.

زوار در خصوص دعوت شدن به جلسه شورای سازمان لیگ توضیح داد: در اواخر سال گذشته جهت بررسی و بحث پیرامون لیگ‌های کشور جلسه ای با حضور ریاست فدراسیون، دبیر، روسای برخی کمیته ها و نمایندگان باشگاه‌هایی که در لیگ حضور داشتند در محل فدراسیون تشکیل گردید و قرار شد جهت بهبود کیفیت مسابقات و تدوین آیین نامه‌ای جامع این جلسات تکرار شوند ولی با تغییراتی که در سازمان لیگ صورت گرفت متاسفانه این نشست‌ها ادامه پیدا نکرد منتظر هستیم تا سیاست‌های جدید سازمان لیگ اعلام گردد تا پس از آن نقطه نظرات خود را در جلسه‌ای با حضور نمایندگان باشگاه‌ها و مسیولین فدراسیون در میان بگذاریم.

سرمربی تیم لوازم خانگی کن در خصوص جذب بازیکن جدید گفت: سیاست باشگاه لوازم خانگی کن در سال های گذشته استفاده از بازیکنان خود که از رده‌های سنی پایین تر تیم را همراهی می‌کردند بوده و با لطف خدا توانسته ایم به عنوان یک باشگاه تولید کننده، نیازهای خود را از بازیکنان خود تامین کنیم بدیهی است که در هر یک از اوزان نیاز به ترمیم و تقویت تیم داشته باشیم با هماهنگی مدیر عامل و کمیته فنی باشگاه نسبت به جذب بازیکن اقدام خواهیم کرد.

وی افزود: بنا به پیشنهاد بنده و موافقت باشگاه به منظور تقویت کادر فنی و بهره گرفتن از تجارب استاد حسن فلاحی به عنوان یک مربی کارنامه دار و سازنده از حضور ایشان در لیگ سال جاری استفاده خواهیم کرد.

زوار در مورد افزایش سقف قرار دادها بیان کرد: با توجه به صحبت‌های انجام شده بودجه مورد نیاز این باشگاه مورد تصویب هیات مدیره شرکت کن قرار گرفته و پیش بینی لازم جهت انعقاد قرار داد مناسب برای ورزشکاران صورت گرفته است.

سرمربی کن در مورد پرداخت صورتحساب سال گذشته بازیکنان این تیم گفت: خوشبختانه لوازم خانگی کن به عنوان یکی از باشگاه هایی که تعهدات مالی خود را به موقع انجام می‌دهد کلیه قراردادهای مالی بازیکنان و مربیان را پرداخت و هیچ گونه مطالبه معوقی مربوط به ارکان تیم وجود ندارد.

وی در پایان گفت: در خاتمه آرزو دارم با برگزاری منظم لیگ و تامین زیرساخت های لازم شاهد ارتقای سطح فنی و کیفی تکواندوکاران عزیزمان در میادین مختلف باشیم همچنین از مدیران و پرسنل عزیز لوازم خانگی کن به عنوان یک مجموعه صد درصد خصوصی که در این شرایط اقتصادی علاوه بر کمک در تولید در حوزه ورزش نیز از جوانان این کشور حمایت می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::