شما اینجا هستید
اخبار برتر » خضرایی: برگزاری مسابقات بصورت متمرکز به ضرر تیم ها و تکواندو است

محمد تقی خضرایی سرمربی تیم فتح صدر البرز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص مسابقات لیگ و حضور این تیم توضیح داد: واقعیت این است که هنوز زمانی برای برگزاری مسابقات مشخص نشده است و یک یا دو ماه آخر تیم‌ها تازه تصمیم می‌گیرند که باید به فکر باشند به همین علت برنامه ریزی خاصی نداریم و همین علت افت و پسرفت بازیکنان و تیم ها در سطح ملی است.؛ وارد شهریور ماه شدیم و نمی دانیم لیگ برگزار می شود یا خیر؟

وی در خصوص شیوه برپایی مسابقات اظهار داشت: برگزاری رقابت‌های لیگ به صورت متمرکز که سال گذشته برگزار شد اصلا شیوه مناسبی نبود، در دوره قبل تیم ما تازه داشت به خودش می‌آمد که مسابقات به پایان رسید و فکر می‌کنم این روش به ضرر تکواندو و تیم‌هاست.

خضرایی در خصوص دعوت شدن به جلسه شورای سازمان لیگ توضیح داد: من اطلاعی از این موضوع ندارم ولی اگر دعوتی هم صورت بگیرد قطعا سرپرست تیم در این شورا حضور پیدا خواهد کرد.

سرمربی تیم فتح صدر البرز در خصوص سطح تمرینات و آمادگی بازیکنان این تیم گفت: تمام بازیکنان اعم از شاگردان من یا اساتید دیگر خودشان تمرینات را آغاز کرده‌اند ولی به دلیل اینکه هنوز زیرمجموعه تیم‌ها نیامده‌اند برنامه ریزی ندارند و چیزی به آنها ابلاغ نشده است.

سرمربی کشورمان در مورد پرداخت قرارداد سال گذشته بازیکنان این تیم گفت: تا جایی که من می‌دانم و از چند نفری با خبرم تسویه حساب صورت نگرفته است، حتی پرداختی من هم انجام نشده که دلسرد کننده است با توجه به اینکه مربیان و بازیکنان در این شرایط کرونایی دغدغه هایی دارند وتحت فشار هستند و روی این مبالغ حساب باز کرده‌اند.

وی در پایان گفت: مسابقات المپیک به پایان رسیده است و ما مربی سوزی کرده ایم، فکر می کنم مربیان بزرگ مثل استاد ذوالقدر، ساعی، کریمی، افلاکی، مهماندوست باید همگی جمع شوند و مثل قدیم با همدلی تکواندو را به روزهای اوج خودش برسانند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::