شما اینجا هستید

اخبار برتر » گودرزی: تیم ما بزرگ‌ترین ضربه را از برگزاری متمرکز لیگ خورد

Rate this post

روح الله گودرزی سرمربی تیم پالایش نفت آبادان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص مسابقات لیگ و حضور این تیم توضیح داد: طی جلسه‌ای که با حضور مدیران و کادرفنی تیم داشتیم در نهایت تصمیم گرفتیم در مسابقات لیگ برتر شرکت کنیم.

وی در مورد نحوه برگزاری مسابقات توضیح داد: برگزاری لیگ به شیوه متمرکز اصلا مناسب نیست و فکر می‌کنم تیم ما بزرگ‌ترین ضربه را از این شیوه خورد چراکه بیشتر بازیکنان ما بومی هستند و برای کسب تجربه به میدان می‌روند و این روش هیچ کمکی به ارتقاء سطح فنی هوگوپوشان ما نمی‌کند.

گودرزی ادامه داد: لیگ باید به تیم ملی و تکواندو کشور کمک کند؛ مسابقات قهرمانی نیست که در یکی دو روز انجام و تمام شود و با توجه به جوان گرایی تیم ما در سال گذشته بیشترین آسیب را دیدیم.

گودرزی در مورد تمرینات و آماده سازی بازیکنان گفت: تمرینات منسجم و متمرکزی نداشته‌ایم و با توجه به وجود بیماری کرونا و شرایط ویژه کشور، شورای ورزش تیم پالایش نفت آبادان به تیم‌ها اجازه تمرین نداد. در حال حاضر بازیکنان به صورت انفرادی در محیط‌های مناسب و فضای آزاد مشغول تمرین هستند اما کمک چندانی به بازیکنان نمیکند و برنامه ریزی کرده‌ایم که از هفته آینده تمرینات حرفه‌ای و جدی را آغاز کنیم.

وی در مورد اضافه شدن بازیکن جدید به تیم گفت: سعی می کنیم از بازیکنان بومی که در تمرینات و رقابت‌ها خوب عمل کرده‌اند در ترکیب تیم استفاده کنیم و در مورد مبارزان غیر بومی نیز تغییراتی ایجاد خواهیم کرد.

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان در مورد تسویه حساب سال گذشته بیان کرد: هنوز مبالغ به صورت کامل به بازیکنان پرداخت نشده است، البته مشکل از قراردادهای دو ساله فدراسیون بود و باشگاه به دلیل متمرکز بودن مسابقات فرصت نکرد به صورت داخلی قراردادی بنویسد و بخش مالی باشگاه برای پرداخت مشکل داشت که تا حدودی این مانع را برطرف کرده‌ایم و فکر می کنم تا هفته آینده تسویه حساب‌ها انجام شود.

گودرزی در ادامه گفت: هر سال تلاش می‌کنیم سقف قراردادها را بالا ببریم و بهبود دهیم چرا که مبالغ قراردادهای رشته تکواندو نسبت به دیگر رشته‌ها بسیار ناچیز است.

وی در پایان گفت: رشته‌های دیگر با توجه به رعایت پروتکل‌ها و واکسیناسیون مسابقات خودشان را به صورت لیگ برگزار می‌کنند و به نظرم می‌توان شرایطی فراهم کرد که رقابت‌ها همچون سال گذشته به صورت متمرکز نباشند چراکه این نوع برگزاری به تکواندو و تیم ملی کمکی نخواهد کرد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::