شما اینجا هستید

اخبار برتر » فولادی: لیگ به معرفی استعدادها و پشتوانه سازی در تکواندو کمک شایانی کرده است

Rate this post

ریحانه فولادی سرمربی تیم لوازم خانگی کن در گفتگو با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص حضور این تیم در مسابقات جام کوثر گفت: با توجه به برنامه ریزی باشگاه لوازم خانگی کن در کلیه رده های سنی برای حضور در لیگ‌های بانوان، با مصوبه کمیته فنی باشگاه مقرر گردید تمرینات کلیه تیم‌ها زیر نظر کادر فنی ادامه یافته و برای شرکت پر قدرت‌تر در رقابت‌ها با بهره گرفتن از بازیکنان پرورش یافته در این تیم، پیاده سازی برنامه‌ها را اجرا نمائیم.

وی افزود: قطعاً برگزاری لیگ باعث رشد، شکوفایی و ایجاد انگیزه در میان باشگاه ها، مربیان، ورزشکاران و حامیان مالی خواهد شد. شکی نیست برگزاری لیگ به معرفی استعدادها و پشتوانه سازی در تکواندو کمک شایانی نموده و از نظر دانش افزایی و به روز شدن مربیان و بازیکنان نیز تأثیر به سزایی خواهد داشت.

فولادی در مورد آماده سازی و تمرینات هوگوپوشان این تیم توضیح داد: تمرینات بازیکنان ما بصورت انفرادی و در برخی زمان ها به صورت متمرکز ادامه داشته و با همکاری و هماهنگی همکارانم در کادر فنی و همراهی تکواندوکاران تلاش می‌کنیم تا شروع مسابقات لیگ به آمادگی کامل بدنی و ذهنی برسیم.

فولادی ادامه داد: تاکنون مبینا کلی‌وند بازیکن ارزشمند تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان و همچنین فاطمه رضایی‌پور قهرمان تیم ملی نونهالان را به ترکیب تیم اضافه کرده و در فرصت باقیمانده نیز با بهره گرفتن از نفرات شاخص در تیم های پایه همچون پونه جعفرصالحی، مبینا نعمت زاده، ستایش قهرمانی، ساغر مرادی، پرنیا سلمانی، مبینا بخشی و پارمیدا خوشدل به دنبال ترمیم نقاط ضعف خود خواهیم بود.

سرمربی تیم بانوان لوازم خانگی کن در خصوص افزایش سقف قرارداد ها گفت: مطابق سال های گذشته قراردادهای منعقده بین باشگاه کن و کادر فنی و بازیکنان براساس عملکرد آنان در طول لیگ از لحاظ فنی و انضباطی در کمیته فنی مورد بررسی و ارزشیابی قرار می‌گیرد و هرساله نیز با توجه به تورم موجود، این موضوع در ارزش گذاری بازیکنان نقش مهمی خواهد داشت.

فولادی در خصوص تسویه حساب سال گذشته با مبارزان این تیم گفت: خدا را شکر باشگاه کن خوش حساب بوده و در بخش دختران همواره به تعهدات مالی خود در زمان مناسب عمل نموده و جا دارد بابت حمایت و پشتیبانی از ورزش تکواندو بخصوص در بخش دختران از این باشگاه تشکر و قدردانی به عمل آورم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::