شما اینجا هستید

اخبار برتر » سفر قهرمان سابق تکواندو ایران به لبنان/ احتمال همکاری عبداللهی با باشگاه “مونت لا ساله”

Rate this post

له گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، فرزاد عبداللهی قهرمان پیشین تکواندوی جهان و مربی تکواندو کشورمان در روزهای گذشته به لبنان سفر کرد تا با یکی از باشگاه‌های تکواندوی این کشور در خصوص همکاری مذاکراتی را داشته باشد.

عبداللهی در خصوص سفر خود به لبنان اظهار داشت: با باشگاه ” مونت لا ساله” از چند ماه قبل صحبت‌هایی را انجام داده بودم و پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو نیز همکاری و لطف زیادی به من داشت. قرار بود چهل روز پیش به لبنان سفر کنم، اما روز قبل از پرواز، جواب تست کرونای من مثبت شد و یک مقدار برنامه‌هایم  به هم ریخت.

وی در خصوص باشگاه “مونت لا ساله” عنوان کرد: مونت لا ساله” یکی از مدارس بسیار بزرگ لبنان است که ملی‌پوشان رشته‌های مختلف این کشور در آن تمرین می‌کنند. باشگاه تکواندو “مونت لا ساله” را رئیس فدراسیون تکواندوی لبنان تاسیس کرده است و همه ملی‌پوشان و سرمربی تیم ملی این کشور در این باشگاه حضور دارند. آنها سه روز در هفته در این باشگاه تمرین می‌کنند و سه روز دیگر نیز در باشگاه دیگری که محل تمرینات تیم ملی است، تمرینات خود را ادامه می‌دهند.

قهرمان سابق تکواندو جهان در خصوص همکاری خود با این باشگاه گفت: با دعوت رئیس فدراسیون تکواندو لبنان روز چهارشنبه به این کشور سفر کردم و قرار است یک ماه در لبنان حضور داشته باشم تا در صورت فراهم شدن شرایط این همکاری ادامه داشته باشد. در این مدت نیز قرار است سه روز با بازیکنان بزرگسال و ملی‌پوش لبنان  و سه روز نیز با بازیکنان رده‌ای سنی دیگر تمرین داشته باشم. اگر در این مدت همه چیز خوب پیش برود در خصوص ادامه همکاری تصمیم خواهم گرفت.

وی با اشاره به حضور نمایندگان این باشگاه در جام فجر ایران گفت: قرار است دو بازیکن این باشگاه در مسابقات جام فجر حضور داشته باشند. با توجه به اینکه سفرم به لبنان به تاخیر افتاد هنوز مشخص نیست در کنار این دو بازیکن در تهران حضور داشته باشم.

منبع: تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::