شما اینجا هستید

اخبار برتر » ایمان زاده: در جام باشگاه‌های آسیا حضور پیدا می‌کنیم/ رکوردار قهرمانی در این رویداد هستیم

Rate this post

رضا ایمان زاده سرپرست تیم دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو اختصاصی با تکواندو پلاس در خصوص حضور در دهمین دوره از مسابقات جام باشگاه‌های آسیا گفت: ما از قبل اعلام آمادگی کرده‌ایم، نامه‌نگاری‌ها انجام و لیست بازیکنان هم ارسال شده است ولی تغییراتی در اسامی و بازیکنان به وجود آمده است که امروز برای فدراسیون ارسال می‌شود.

وی در خصوص برنامه ریزی لازم برای حضور این تیم توضیح داد: در ۹ دوره برگزار شده از رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا تیم دانشگاه آزاد اسلامی توانسته پنج عنوان قهرمانی به دست بیاورد و رکورد دار است البته دو دوره به دلیل برخی مسائل امکان حضور پیدا نکردیم.

ایمان زاده ادامه داد: دانشگاه همواره از برخی نیروهای جوان استفاده می‌کند و تیم حاضر در جام باشگاه‌های آسیا چهارمین نسلی است که امکان استفاده از استعدادها و سرمایه گذاری روی آنها را داریم؛ لازم به ذکر است که افرادی همچون یوسف کرمی، مهدی بی باک، علیرضا نصرآزادانی، روح الله صادقی، محمد باقری معتمدی، سعید رجبی، میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی و … از این باشگاه به تیم‌ملی معرفی شده‌اند.

وی در پایان گفت: امیدوارم نسل جدیدی که معرفی می‌کنیم افتخار آفرین باشند و مانند نفرات قبلی در پیشرفت تکواندو و تیم ملی تاثیرگذار باشند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::