شما اینجا هستید

اخبار برتر » رجبی: با هدف کسب سه مدال طلا در رویدادهای پیش‌ رو حضور پیدا می‌کنم

Rate this post

سعید رجبی تکواندوکار تیم شهرداری ورامین در گفتگو اختصاصی با تکواندو پلاس در خصوص حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا گفت: آقای پیام خانلرخانی طی تماسی که داشتند از من خواستند در ترکیب این تیم حضور داشته باشم و در این رقابت‌ها به میدان بروم، هنوز قراردادی نوشته نشده ولی پذیرفتم.

وی در مورد آمادگی بدنی و تمریناتش برای حضور در این رقابت‌ها توضیح داد: حدود یک ماه است تمرینات خود را آغاز کرده‌ام، از نظر جسمانی و فنی در سطح خوبی قرار دارد و فکر می‌کنم آمادگی حضور در میدان مبارزه و مصاف با رقبایم را دارم؛ امیدوارم بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.

رجبی برای حضور در مسابقات جام فجر و آزاد آسیا گفت: در این رقابت‌ها لازم است تعداد بازیکنان غیر ایرانی در هر وزن به حد نصاب برسد تا امتیازات رنکینگ محاسبه شود و معمولا در رده وزنی من این اتفاق نمی‌افتد و اگر رنکینگ نداشته باشد امکان شرکت در این دو رویداد را از دست می‌دهم.

وی در خصوص دوری از میدان مبارزه و تاثیرش بر عملکرد وی گفت: برنامه ریزی ما به صورتی است که هر سال در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا حضور داریم، امیدوارم با تلاش و لطف خدا باز هم بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم.

قهرمان بازی‌های آسیایی در خصوص برنامه خود گفت: سه رویداد بین المللی به میزبانی ایران را پیش رو داریم که تمام تمرکزم روی نمایش هرچه بهتر تکنیک‌ها و توانایی‌هایم است و با هدف کسب سه مدال طلا در این رویدادها حضور پیدا می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::