شما اینجا هستید

اخبار برتر » صعود عزیزی، پوررهنما و شهاب در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛  فدراسیون جهانی تکواندورنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه اکتبر را اعلام کرد.

“فاطمه دودانگه” در وزن ۴۹- کیلوگرم (K44) با ۱۰/۹۸ امتیاز رده هیجدهم را به خود اختصاص داده است؛ “رایحه شهاب” در وزن ۵۸+ کیلوگرم (K44) که در پارالمپیک توکیو در جایگاه پنجمی قرار گرفت با ۵۰/۷۰ امتیاز به رده دهم صعود کرد و “مهتاب نبوی” با ۸۵ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار دارد.

“سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42) با ۱۲۴ امتیاز جایگاه خود در رده دومی را حفظ کرد و “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس ۴۴ با ۲۰/۱۲ امتیاز در رده بیست و یکم جای گرفته است.

“محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب ۴۲/۴۰ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده است و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۵/۱۶ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) با ۸۶ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۶۷/۸۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) که بر سکوی نایب قهرمانی پارالمپیک توکیو ایستاد با ۲۰۲/۵۶ امتیاز به رده دوم صعود کرد. “محمود جعفرزاده” نیز با ۲۲/۷۲ امتیاز در رده بیست و یکم جای گرفته است. “علیرضا بخت” در این وزن در رده پنجاه و دوم قرار دارد.

“اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با تصاحب مدال طلای پارالمپیک توکیو و ۲۴۵/۶۲ امتیاز به صدر جدول رده بندی رسید. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۸۳ امتیاز رده دوازدهم را به خود اختصاص داد.

منبع: سایت فدراسیون

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::