شما اینجا هستید

اخبار برتر » خداداد: اتحاد و همدلی میان خانواده تکواندو کم است

Rate this post

بهزاد خداداد قهرمان و نام آور پرافتخار تکواندو کشورمان در گفت‌و‌گو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص حضور در جلسه هم اندیشی فدراسیون گفت: در جلسه‌ای که داشتیم بازیکنان و فدراسیون را در حضور حاج آقا پولادگر به لحاظ فنی و عملکردی مورد بررسی قرار دادیم همچنین در آینده نشست دیگری خواهیم داشت تا انشاءالله بتوانیم تصمیماتی بگیریم که تکواندو به روزهای اوج خودش برگردد. جای بعضی از اساتید با تجربه مثل غلامحسن ذوالقدری و بیژن مقانلو خالی بود که امیدوارم در جلسه بعدی بتوانیم از حضور آنها بهره ببریم.

وی در مورد نیاز تکواندو به پشتیبانی سخت افزاری یا فنی توضیح داد: این رشته بیشتر از هر چیزی به تغییر تفکر نیاز دارد تا بتواند این ورزش را از حالت بیمارگونه ای که به آن دچار شده است خارج کند؛ با توجه به پتانسیلی که در هوگوپوشان خانم و آقا همچنین اساتید وجود دارد از تکواندو دنیا عقب افتاده‌ایم و برای جبران نیاز به تفکر جدید، برنامه ریزی و نیروهای مفید داریم.
در زمان کمی که برای مسابقات جهانی، آسیایی و کسب رنکینگ باقی مانده است باید آقای فریبرز عسکری یا کادر جدیدی که قرار است انتخاب شود خیلی زود چاره اندیشی کند و به تکامل برسد.

خداداد مهمترین مشکل تکواندو را اینگونه بیان کرد: در مدتی که از حضورم در جلسه فدراسیون گذشته است پیام‌های ضد و نقیضی دریافت کرده‌ام که چرا این دعوت را پذیرفته‌ام و عده‌ای هم می‌گویند کار خوبی کرده‌ای که همه این موارد نشان دهنده آن است که بین این خانواده یکپارچگی وجود ندارد.

وی خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم چنین جلساتی بسیار مفید هستند، همیشه با حاج آقا پولادگر، فریبرز عسکری و بازیکنان در ارتباط بوده‌ام ممکن است گاهی انتقادهایی کرده باشیم ولی افرادی مثل من، هادی افشار و مجید افلاکی هیچ گاه سنگ خودمان را به سینه نزده‌ایم و دنبال سودجویی نبوده‌ایم و از کمکی که در توانمان باشد دریغ نخواهیم کرد، هر کسی اگر می‌تواند قدم کوچکی بردارد تا با برنامه ریزی به روز و تفکر جدید در این مدت زمان کمی که داریم بتوانیم تکواندو را دوباره زبانزد جهان کنیم.

کارشناس تکواندو کشورمان در پایان در خصوص تغییر یا تقویت کادر فنی گفت: در جلسه افرادی که حضور داشتند تمام راه‌های نجات تکواندو را مانند پازل کنار هم چیدند و بیان کردند و تصمیم گیری با بزرگان است. من می‌دانم اگر تصمیمات بزرگی که گرفته شد به مرحله اجرا برسد قطعا تاثیرات خوبی خواهد داشت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::