شما اینجا هستید

اخبار برتر » برخورداری: بازیکنان توانمندی در رقابت‌های بین‌المللی تکواندو شرکت کرده‌اند

Rate this post

مهران برخورداری در گفتگو اختصاصی با تکواندو پلاس در خصوص حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا گفت: با تیم لوازم خانگی کن در این رقابت‌ها شرکت خواهم کرد و امتیازی که در آن کسب می‌کنم برای من اهمیتی ویژه‌ای دارد چراکه می‌توام جایگاه خود را در رنکینگ ارتقاء بدهم.

وی افزود: در وزن ششم بازیکنان توانمند و باتکنیکی در رقابت‌های بین المللی تکواندو ایران شرکت کرده‌اند و تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

بازیکن لوازم خانگی کن در مورد آمادگی بدنی و تمریناتش برای مسابقات جام باشگاه های آسیا توضیح داد: خداراشکر تمرینات خوبی را به صورت مستمر انجام داده‌ام، حتی بعد از پایان اردو، هم وقفه‌ای نداشته‌ام و تا کنون به تمرین پرداخته‌ام؛ شرایط بدنی و فنی خوبی دارم و قطعا تمام تلاش خودم را برای به کار بستن اندوخته‌هایم می کنم تا نتیجه مطلوبی کسب کنم.

برخورداری برای حضور در مسابقات جام فجر و آزاد آسیا گفت: در هر سه رویداد پیش رو حضور پیدا خواهم کرد و امیدوارم تعداد بازیکنان ازکشورهای شرکت کننده به حد نصاب برسد تا امتیاز کامل رقابت‌ها برای ما ثبت گردد.

تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم در خصوص دوری از میدان مبارزه و تاثیرش در عملکرد گفت: برای همه بازیکنان شرایط به همین صورت بوده است و از همه لحاظ آمادگی حضور در میدان مبارزه را دارم.

وی در خصوص برنامه اش برای آینده توضیح داد: انشالله بعد از اتمام مسابقات مجددا تمرینات را شروع می‌کنیم و طبق برنامه برای فیکس شدن در تیم ملی و مسابقات قهرمانی جهان آماده شویم.

 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::