شما اینجا هستید

اخبار برتر » عمادی: می خواهم خودم را به کادر فنی تیم ملی ثابت کنم

Rate this post

محمد مهدی عمادی بازیکن تیم لوازم خانگی کن در گفتگو اختصاصی با تکواندو پلاس در خصوص حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا گفت: در دوره قبل این مسابقات با تیم کن حضور پیدا کردم و امسال هم به عنوان بازیکن این تیم شرکت خواهم کرد. در دوره گذشته برابر حریفم میرهاشم حسینی نتیجه را واگذار کردم و گردن آویز نقره کسب کردم اما این دوره برای مدالی خوشرنگ تلاش می‌کنم.

 وی افزود: وزن المپیکی من چهار است ولی با نظر مربیان احتمالا در وزن پنجم جهانی حضور پیدا می‌کنم البته این بنا به صلاح دید کادر فنی خواهد بود که برای من قطعا قابل احترام است.

عمادی در مورد آمادگی بدنی و تمریناتش برای مسابقات جام باشگاه های آسیا توضیح داد: در حال حاضر شرایط طوری شده مربیان سمت میدان دادن به جوانان پیش می‌روند مخصوصا تیم کن که خیلی وقت است این استراتژی را پیش گرفته، این فرصتی است برای همه جوانان از جمله خودم که بتوانیم تکنیک‌هایمان را به کادر فنی نشان بدهیم و خود را ثابت کنیم.

عمادی ادامه داد: مدت زمان طولانی است که تمریناتم را شروع کرده‌ام و با اینکه نمی‌دانستم مسابقات برگزار می‌شوند یا نه ولی سعی کردم به لحاظ فنی و شرایط جسمی در سطح خوبی بمانم، در حال حاضر آمادگی بالایی دارم انشالله خدا بخواهد و بتوانم به اردوی تیم ملی دعوت شوم.

وی توضیح داد: خیلی دوست داشتم از دل این مسابقات تیم ملی امید تشکیل شود چراکه می بینیم در المپیک و مسابقات دیگر در ورزشی مثل کشتی از تیم نوجوانان استفاده و مدال‌های رنگارنگی هم کسب کرده‌اند؛ توسط تیم ملی نوجوانانی که برای مسابقات جهان رفته بودیم هفت مدال طلا کسب شد و تیم فوق رویایی بودیم ولی این بازیکنان در حال حاضر کجا هستند و چه می کنند مشخص نیست!

قهرمان نوجوانان جهان خاطر نشان کرد: اگر به این نفرات جهت داده شده بود قطعا در آینده تکواندو تاثیرگذار می‌شدند، امیدوارم کادر فنی و مربیان تیم ملی به این نکته توجه داشته باشند تا چند نفری که با انگیزه خودشان باقی مانده‎اند و در تلاش هستند امیدوار بمانند چرا که رنکینگ داریم و امتیازاتی که کسب کرده‌ایم برای حضور در مسابقات و میادین بزرگ موثر هستند.

وی با اشاره به مسابقات جام فجر و آزاد آسیا گفت: من اگر بخواهم در دو رویداد دیگر هم حضور پیدا کنم کمی برایم سنگین می‌شود البته چون مسابقات داخل کشور خودمان است هزیه آن نسبت به تورنمنت‌های کشور های خارجی کمتر می‌شود و فرصت خوبی است برای کسب امتیاز ولی من بعد از شرکت در جام باشگاه‌های آسیا احتمالا فقط در یکی از این دو رویداد حضور پیدا می‌کنم چرا‌که فکر نمی کنم به آمادگی لازم برای هر دو برسم.

تکواندوکار وزن ۶۸- کیلوگرم در خصوص برنامه اش برای آینده توضیح داد: آینده خوبی را برای خودم می بینم و برای آن تمام تلاش خودم را می‌کنم ولی همه این ها بستگی به خواست خدا دارد مثل همین المپیک که در وزن چهارم هیچکس انتظار نداشت ازبکستان طلا بگیرد ولی اتفاق افتاد.

عمادی در پایان گفت: برنامه من حضور در المپیک ۲۰۲۴ و بعد از آن المپیک ۲۰۲۸ لس آنجلس است و روی این مسیر متمرکز شده‌ام حتی خودم را در المپیک ۲۰۳۲ استرالیا هم می بینم با توجه به اینکه نگاه‌ها معمولا این گونه است که هر فرد نهایت ۴ سال می‌تواند عمر حرفه‌ای داشته باشد ولی من نگاه بلندتری دارم و مطمئن هستم با سبک به روز و سطح فنی که دارم می توانم و باید خودم را به کادر فنی ثابت کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::