شما اینجا هستید

اخبار برتر » زاهدی: می خواهم اعتماد کادرفنی را جلب کنم

Rate this post

محمدحسین زاهدی بازیکن جوان تیم لوازم خانگی کن در گفتگو اختصاصی با تکواندو پلاس در خصوص حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا گفت: من به عنوان بازیکن وزن چهارم در تیم کن به مصاف رقبا می روم و زیر نظر اساتید خوبی مثل محمدرضا زوار و سرپرست تیم آقای کیومرث چگینی نزدیک یک سال است تمرینات را پیش می‌بریم.

وی ادامه داد: قرار بود مسابقات برگزار شوند ولی بحرانی شدن اوضاع کرونا به دلیل وجود بیماری کرونا باعث لغو رقابت ها گردید ولی ما به تمریناتمان ادامه دادیم و در حال حاضر شرایط و سطح آمادگی فنی و جسمی بالایی دارم امیدوارم بهترین نتایج و سکوها را کسب کنیم.

زاهدی در مورد آمادگی بدنی و تمریناتش برای حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا توضیح داد: زیر نظر اساتید مجرب و کاربلد در حال تمرین هستیم که از زحماتشان سپاسگزارم و سطح آمادگی خودم را به دلیل تمرینات خوبی که پشت سرگذاشته‌ام بسیار بالا می‌بینم.

وی ادامه داد: میخواهم با حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و رقابت‌های پیش رو خودم را به کادر فنی تیم ملی اثبات کنم و نشان بدهم فرد قابل اعتمادی خواهم بود.

زاهدی گفت: سطح مسابقات با توجه به کشورهای شرکت کننده و رقبا خوب است و امیدوارم بتوانم بهترین مدال را کسب کنم.

بازیکن تیم کن با اشاره به حضور در مسابقات جام فجر و آزاد آسیا گفت: در رویداد های آتی حضور پیدا می‌کنم و هدفم این است در هر سه مسابقه بهترین نتیجه و سکو را کسب کنم تا برای خانواده‌ام و مربیانم که بسیار زحمت کشیده‌اند تا به اینجا برسم مفید باشم.

وی در خصوص برنامه اش برای آینده توضیح داد: رویداد بعدی مسابقات قهرمانی جهان خواهد بود و بعد از آن گرندپری که قصد دارم مجوز حضور در آنها را کسب کنم و در آخر اینکه هدف هر ورزشکاری راهیابی به بازی های المپیک است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::