شما اینجا هستید

اخبار برتر » زاهدی: از یک لحظه غفلت بهترین بهره را بردم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، محمدحسین زاهدی در خصوص سطح دهمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: مسابقات با حضور بهترین‌های تکواندوی ایران و بازیکنان خارجی از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و شاهد رقابت‌های جذاب و نفس‌گیری بودیم. خدا را شکر توانستم در وزن ۶۸- کیلوگرم به مدال طلا دست پیدا کنم و دل پدر و مادر و اساتیدم را شاد کنم.

وی در خصوص برتری در دیدار نهایی مقابل سروش احمدی گفت: از ابتدا برای قهرمانی در این مسابقات شرکت کرده بودم و خدا را شکر به هدفم رسیدم. در دیدار نهایی با سروش احمدی یکی از بهترین تکواندوکاران ایران مبارزه کردم. احمدی بازیکن بسیار باکیفیتی است و حتی در دیدار نهایی نیز از من پیش بود، اما ناامید نشدم و از یک لحظه اشتباه بهترین استفاده را بردم و توانستم به مقام قهرمانی دست پیدا کنم. روی ضربات موم دولیو چاگی تمرینات زیادی داشتم و در فینال یک لحظه این فرصت پیش آمد و من نیز بهره بردم.

تکواندوکار تیم لوازم خانگی کن در خصوص کسب عنوان فنی‌ترین بازیکن مسابقات عنوان کرد: خیلی خوشحالم که به این دستاورد مهم رسیدم. عنوان فنی‌ترین بازیکن مسابقات انگیزه‌هایم را برای ادامه موفقیت بالاتر برده است و امیدوارم همین روند را در مسابقات آینده نیز ادامه بدهم. برای اولین بار در باشگاه‌های آسیا حضور داشتم که خدا را شکر در نهایت به مدال طلای وزن ۶۸- کیلوگرم و عنوان فنی‌ترین بازیکن مسابقات ختم شد.

زاهدی با تاکید بر تلاش خود برای حضور در تیم ملی عنوان کرد: همه هدفم حضور در تیم ملی است و امیدوارم در مسابقات جهانی افتخار این را داشته باشم عضوی از تیم ملی باشم و برای کشورمان افتخارآفرینی کنم.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::